Yılbaşı hazırlıkları başladı. Dünyayı saran yeni yıl ruhunu Doğtaş Home’ un yılbaşı özel koleksiyonuyla evlerinize yansıtmanız mümkün. Aydınlatma aksesuarlarından kırlentlere, oda kokusu ve mumlardan halılara, duvarlarınızı yeniden yaratacak tablolardan dekoratif aynalara kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Doğtaş Home sizleri bekliyor.

Yılbaşına sayılı günler kala yeni yıl coşkusu her yanı sardı. Sokaklardan mağazalara, kafelerden vitrinlere kadar her yerde bu ruhu görebilmek mümkün. Yeni yıl ruhunu ufak değişiklikler ile evinize taşıyabilirsiniz. Doğtaş Home Yılbaşı Koleksiyonu küçük dokunuşlarla büyük etkiler yaratabilmenize olanak sağlıyor.

Dostlarınızla, ailenizle yeni yıla merhaba derken, seçkin tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle Doğtaş Home, birbirinden güzel anılarınızı biriktireceğiniz günde yaşam alanınızın zamana değer katan ürünlerle bezenmesi için yanı başınızda.

Yılbaşının en sevilen yanlarından biri de hediyeleşmektir. Birlikteliği ve yeni umutları yıl boyunca görünür kılmak isteyenler için Doğtaş Home ürünleri ile tanışmanın tam zamanı. Yıl boyunca huzurunuza, birlikteliğinize eşlik edecek, geçirilen keyifli zamanları anımsatacak; aydınlatma aksesuarlarından kırlentlere, oda kokusu ve mumlardan halılara, duvarlarınızı yeniden yaratacak tablolardan dekoratif aynalara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi Doğtaş Home’ da sizleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"