Zamansız Tasarımları ile Jumbo; nesilden nesile aktarılan, özenle saklanan ve özel günlere damgasını vuran en değerli parçaları ile yeni yıla girerken evlerinizi görsel şölene dönüştürmeye davet ediyor. Sofra grubundan pişirme grubuna ve dekoratif objelere kadar Jumbo’nun zamansız çizgisini taşıyan yüzlerce ürün, yeni yıla evinde şık bir dokunuşla başlamak ya da sevdiklerini değerli ve zamansız bir hediye ile mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Renkleri, ışıltısı ve süslemeleri ile her yeri saran yılbaşı ruhu; bu sene de sokaklarda, evlerde ve günlük yaşamın içinde dokunduğumuz pek çok yerde kendini hissettiriyor. Umutların, bolluk – bereket dileklerinin, yeni hedeflerin birbiri ardına sıralandığı yılın son günleri; yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak, hayatımızı ve ihtiyaçlarımızı tekrar geçirmek için bir fırsat oluyor.

Her zaman alıştığımız sofralara şık bir dokunuş yapmak, dekoratif bir obje ile evin dikkat çekecek noktasını oluşturmak ya da yemeklerin hazırlık ve sunum aşamasını daha da güzelleşmek için en uygun zamanın geldiğini düşünenler bu sene de Jumbo’dan vazgeçemeyecek. Değerli anları zamansız detaylarla buluşturan Jumbo’nun, yeni yıl için özel ürünleri ve yıllandıkça değeri artacak koleksiyonları tüketicinin ilk tercihi olacak. İnceliği ve zarif çizgileri ile dikkat çeken Jumbo Efect Yemek Takımı ve yanına eklenecek Paint Titanyum Gold çatal-bıçak-kaşık takımları yılbaşı sofralarına ışıltı katacak. Camı en güzel tasarımlarla buluşturan ve kullanım alanına göre farklı özellikleri bulunan içecek grubu ise sofralardaki görsel şöleni tamamlayacak. En özel sofraların vazgeçilmezi sofra aksesuarları suplalar, mumlar ve şamdanlar da yine Jumbo’nun bu döneme özel ürünleri arasında yer alıyor.

Zamansız çizgisi ve tasarımları ile Jumbo, kendisinin ya da sevdiklerinin hayallerine dokunuş yapmak isteyenlere yılbaşı için hazırladığı özel ürünler ve geniş koleksiyonu ile sesleniyor. Jumbo’nun yeni yıla özel ürünleri tüm mağazalarda ve jumbo.com.tr’de.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"