Beauty&More tarafından Türkiye’de ilk kez geliştirilen “Gemstone Therapy” serisi yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından raflarda. Modern kozmetikte değerli taşlar cilt üzerinde oldukça etkin olduğu bilinen minerallerdir. Mineral taşların bozulma risklerinin olmaması da taşlara olan güveni daha da artırmaktadır. Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More; ‘Safir Blue Sirius Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Serum’, ‘Ametist Sensitopia Cloud Yüz & Vücut Temizleme Yağı’ ve ‘Ametist Purple Cloud Yağlı & Akneli Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli’ ile bütünsel bir çözüm sunuyor.

Beauty&More, cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücünü, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleştirmeyi başardı.

Taşların içeriğinde yer alan mineraller; cilde canlılık katarken cildi ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Minerallerin vücudumuzda iyileştirici etkisi ise cildimize bütünsel bir bakım sağlıyor.

Renk Tonundaki Eşitsizliklere Son
Güneş, hamilelik, yaşlılık ve akne sonrası oluşan lekeler, cilt yüzeyinin renk tonunda eşitsizliklere sebep verir.

‘Safir Blue Sirius Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Serum’ formülünde yer alan Alpha Arbutin ve Tranexamic Acid’le cildin renk tonunda oluşan eşitsizlikleri gidermeye yardımcı oluyor.

5 farklı molekül ağırlığına sahip olan hyaluronik asit ile cildi derinlemesine nemlendirerek parlak ve esnek bir görünüm kazandıran serum, günlük kullanıma uygun.

Hassas ve Kuru Ciltlere Özel Çözüm
‘Ametist Sensitopia Cloud Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Etkili Yüz ve Vücut Temizleme Yağı’, atopik, hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan, cilt yüzeyinin kurutulmadan derinlemesine temizlik ihtiyacını karşılıyor.

Ürün, ametist tozunun mineralleriyle serbest radikallerinin etkisini azaltarak hücre hasarlarını minimize etmeye yardımcı oluyor. Gözenekler içerisinde biriken kir ve makyaj kalıntılarını da kurutmadan arındırarak ciltteki sebum salgısının dengelenmesini sağlayan temizleme yağı, günlük kullanıma uygun.
Temizleme yağı, formülünde yer alan E ve C vitamini bakımından zengin ‘Vitis Vinifera Seed Oil’, üzüm çekirdeği yağlarıyla; ciltte bulunan yara, leke ve izlere iyileştirici etkiler yaratarak cilt tonunu eşitlenmesini de sağlıyor. İçeriğinde bulunan etken bileşenlerle cilt yüzeyinde bulunan kiri ve makyajı kurutmadan nazikçe temizleyen yağ, cilt yüzeyinde yağlılık hissi de bırakmıyor.

Yağlı ve Akneli Ciltlere Özel Formül
“Ametist Purple Cloud Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli” cildi kurutmadan temizlerken ciltteki makyaj kalıntıları ve fazla yağı da arındırarak derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Ametist taşının mucizevi mineralleriyle ciltteki toksinleri uzaklaştıran jel, ciltteki bakterilerle de savaşarak cilt hücrelerindeki oksijen seviyesini arttırıyor.
Beauty&More, sadece cilde fayda sağlayacak kişisel bakım ürünleri değil, ruhu dinginleştiren, iç dünyasına ışık tutan ve dünyanın streslerinden arındıran ürünler sunmaya devam edecek.

Beauty&More ürünleri; premium kozmetik mağazaları, seçkin online platformlar, elit klinik ve estetik merkezlerinde satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"