Zorlu PSM şehirde açık hava keyfini yaşamak isteyen herkesi Vestel Amfi’ye davet ediyor! Sezon boyunca sahnelerinde dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Zorlu PSM yaz dönemiyle birlikte sahnesini sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’ye taşıyor. Birbirinden ünlü isimlerin açık havada konserleri, DJ setler, film gösterimleri, çocuklar için yaratıcı ve öğretici etkinlikler, stand up şovları, iş çıkışlarının vazgeçilmezi özlenilen Afterwork etkinlikleri, spor müsabakaları ve çok daha fazlası ile bu yaz Vestel Amfi’de yaz boyunca devam edecek.

Zorlu PSM, birbirinden keyifli etkinliklerin yer alacağı açık hava etkinlikleriyle bu yaz Vestel Amfi’de konuklarını ağırlıyor. Açık havada konserler, çocuklar için etkinlikler, DJ setler, film gösterimleri, spor müsabakaları ve daha birçok farklı kategoride gerçekleşecek olan etkinliklerin yanında her gün saat 17.00-19.00 arası konuklarına #happyhour indirimiyle leziz yaz menüsünü de açık havada katılımcıların beğenisine sunuyor.

Vestel Amfi her gün festival havasında!
Zorlu PSM Vestel Amfi’de dopdolu ve heyecan verici açık hava etkinliklerinin programı;

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: THE WORST PERSON IN THE WORLD // 6 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Norveç sinemasının ilgiyle izlenen yönetmeni Joachim Trier bu kez bir Woody Allen komedisi gibi hareketli ve hafif başlayıp hüzünlü bir sona doğru ilerleyen bir kadın hikâyesi ile karşımızda. Julie, hangi mesleği seçeceğine karar veremeyen, ne çeşit bir erkekle mutlu olacağından emin olamayan enerjik bir genç kadındır. Özgür yaşamaya inancı onu hayatını paylaşmaya karar verdiği erkeklerle kolayca ilişki kurmaya yöneltir. Ama Julie eski ilişkilerin tamamen geçmişte kalmadığını, geleceğe de gölgelerini düşürebileceğini hesaba katmamıştır. Strindberg’in ünlü oyununa referansla çağdaş Matmazel Julie çeşitlemesi olarak görülebilecek film, coşku ile ciddiyeti bağdaştıran anlatımıyla dikkat çekiyor.

Etkinlik Saati: 20.00

DJ PARTY: GUENDES // 7 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
Eren Gündeş, 7 Haziran akşamı Vestel Amfi’de DJ setin başına geçecek!

Etkinlik Saati: 21.00

DJ PARTY: INNER B. // 8 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
Inner B., 8 Haziran akşamı Vestel Amfi’de DJ setin başına geçecek!

Etkinlik Saati: 21.00

%100 MUSİC PRESENTS AFTERWORK PARTY: HEMİ // 9 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
Bu Yaz da iş çıkışlarında Zorlu PSM’nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi’de buluşuyoruz! Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents Afterwork Party”, bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. Hemi, 9 Haziran akşamı “%100 Music presents Afterwork Party” ile Vestel Amfi’de.

Etkinlik Saati: 21.00

UMUT ADAN // 10 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
70’li yılların Anadolu Pop’undan ilham alarak çocukluğundan bu yana etkisi altında kaldığı çeşitli kültürlerin büyüsünü müziğine katanUmut Adan, 10 Haziran akşamı Zorlu PSM’nin gözde mekanı Vestel Amfi’de dinleyicileriyle buluşacak.

Kapı Açılış Saati: 17.00
Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış Fiyat: 77,00 TL

R&B – HIP HOP PARTY BY DJ MUMMY // 11 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
R&B ve Hip-Hop müziğin İstanbul’un eğlence kültürü ile buluştuğu ilk yıllardan bugüne kadar on binlerce müzikseveri sayısız etkinlik ve mekandaki performanslarıyla eğlendirmeye devam eden DJ Mummy, 11 Haziran’da Vestel Amfi’de!

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış Fiyat: 77,00 TL

MİNİKLER İÇİN CAZ // 12 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 13.00
Çocuk şarkılarının cazla, caz standartlarının çocuklarla buluşacağı eğlenceli bir konser için geri sayım başladı. 12 Haziran’da Vestel Amfi’de çocuklar caz ile buluşacak. Ali Baba’nın Çiftliği, Bir Aslan Miyav Dedi, Kırmızı Balık, A Tisket A Tasket, Flintstones gibi herkesin severek dinlediği çocuk şarkılarını, vokalde Bestem Yuvarlak, saksafonda Ozan Akarsu, gitarda Ozan Göğüş, kontrbasta Yarkın Tuncer ve davulda Cem Çatık sizler için çalacak.

Etkinlik Saati: 13.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış Fiyat: 66,00 TL

VESTEL PSM RADYO PRESENTS: OKAN AYDIN // 13 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Vestel PSM Radyo’da her Perşembe “Örümcek” isimli programıyla dinleyicileriyle buluşan Okan Aydın, 13 Haziran akşamı Vestel Amfi’de DJ setin başına geçecek!

Etkinlik Saati: 20.00

YANGIN // 15 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Vokalde Theo Kaya, synth’lerde ve gitarda Bora Yavrucuk, davulda Yağız Nevzat İpek, gitarda Efe Sunlove ve bas gitarda Sarp Taha Gürkan’dan oluşan Yangın, 2019’un sonunda kuruldu. Kendi kuşağının sound’unu temsil ederken rock ve alternatif müzik sahnesine kendi yaklaşımlarını da getirmeyi isteyen grup; geçtiğimiz aylarda yayımladıkları “Hepsi Bu Kadar Mı?” adlı EP’leri ile kendinden söz ettirdi. Yangın, henüz yayınlanmamış şarkılarından bir seçkiyi bu gecede dinleyicilerinin beğenisine sunacak.

Etkinlik Saati: 21.00

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: SHANGRİ LA // 16 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
2004 senesinde dinamo.fm’de çalışmaya başladı. Dinamo’nun yanı sıra, Radar Live Festivali’nin de çekirdek kadrosunda yer aldı. 2010 senesinde Pozitif’te çalışmaya başladıktan sonra, Radyo Babylon’un açılmasıyla Pazartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Shangri La Soundsystem programını hazırlamaya başladı. Daha sonra Radio Adidas’ta radyo programına başladı. Pandemi sürecinde Year Zero radyoda 2 haftada bir multiverse programına bir sene boyunca devam etti. Geçmişte Babylon Istanbul ve birçok diğer festivalin sanatçı bookinglerini de yapan Işıl Kilkis, eklektik ve türe bağımlı kalmayan ama genelde ortak bir duygu veren müziklere yer veriyor. İstanbul sınırları içerisinde Minimüzikhol, Kiki, Gizli Bahçe, Babylon, Markus Tavern, Soho House, Münferit, Gaspar, Arka Oda, Bina, Kilimanjaro, Beykoz Kundura gibi mekanlarda performans gösteren Shangri La, 2015 yazında Glastonbury Festivali’nde Hell stage’de ve Cappadox Festivali’nde de performans gösterdi. 2018’de DICE Festivali programında Arkaoda Berlin’de çaldı.

Etkinlik Saati: 21.00

VESTEL PSM RADYO PRESENTS: ECE ÖZEL // 20 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi, bu Yaz da Vestel PSM Radyo DJ’lerine ev sahipliği yapacak!

Etkinlik Saati: 20.00

DENİZ TAŞAR // 21 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Deniz Taşar, konserinde ağırlıklı olarak son albümü Pişman Olunmayan Dünler ve eski albümlerinden seslendireceği parçaların yanı sıra, kendine özgü yorumlarla soul’dan R&B ve hip-hop’a da uzanacak.

Etkinlik Saati: 20.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış Fiyat: 77,00 TL

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: MOOPHY // 23 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 23 Haziran akşamı %100 Music presents Afterwork Party” ile Vestel Amfi’de unutulmaz bir gece yaşatacak.

Etkinlik Saati: 20.00

FLASHBACK 90’LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 25 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz!

Neyden mi bahsediyoruz? Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi’de gerçekleşecek partinin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız.

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış Fiyat: 77,00 TL

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: DRIVE MY CAR // 26 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Japon sinemasının istikrarlı yeteneği Ryusuke Hamaguchi’nin son filmi Drive My Car, Haruki Murakami’nin bir hikâyesinden sinemaya uyarlandı. Kaybettiği eşinin yasını tutan başarılı yönetmen Yusuke Kafuku, Çehov’un Vanya Dayı oyununu sahneye koymak üzere Hiroşima’da bir festivale çağırılır. Festival kendisine 20 yaşında bir kadın şoför tahsis eder; Kafuku, hiç beklemediği bir şekilde, gizemli şoförüyle yalnızlık, kayıplar ve yasla bezeli, sırların karşılıklı olarak açıklandığı bir dizi yolculuğa çıkar. Sanatın aslen insan doğasını daha iyi anlamak için bir araç olabileceğini savunan bu zarif film, ustalıkla işlenmiş bir yalnızlık muhakemesi. Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan Drive My Car hak edilmiş En İyi Senaryo ödülünün de sahibi.

Etkinlik Saati: 20.00

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: THE FATHER // 29 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Anthony 80 yaşında, biraz huysuz, ısrarla yalnız yaşamak isteyen ve kızının kendisine önerdiği tüm yardımcıları geri çeviren bir adamdır. Ancak kızı artık günlük ziyaretlerini yapamayacağı ve Anthony’nin gerçeklik algısı sarsılmaya başladığı için, bir yardımcı bulmak zorunlu hale gelir. Hafızasının gelgitlerini yaşarken, Anthony kendi kimliğinin ve geçmişinin ne kadarına tutunabilecektir?

Etkinlik Saati: 20.00

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: FUCHS // 30 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 20.00
Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 30 Haziran akşamı %100 Music presents Afterwork Party” ile Vestel Amfi’de unutulmaz bir gece yaşatacak.

Etkinlik Saati: 20.00

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"