Moduna, havana, kafana tam da sana göre ve her tarzda konserlerin yer aldığı Jolly Joker’de, müziğin ritmi hız kesmeden atmaya devam ediyor. Jolly Joker Vadistanbul’da Emir Can İğrek, Jolly Joker Kartal İst-Marina’da 90’lar Kafası Nihat Sırdar ve Jolly Joker Kıyı İstanbul’da Yaşar konserleriyle yılbaşında da müzikle buluşturuyor.

“SANA GÖRE” KONSER SEVDİĞİN SAHNEDE!

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da, 31 Aralık Cuma akşamı Emir Can İğrek sevenleriyle buluşacak. Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da 31 Aralık Cuma akşamı 90’lar Kafası Nihat Sırdar sahnede olacak. Büyükçekmece’de marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Kıyı İstanbul’da 31 Aralık Cuma akşamı Yaşar yer alacak.

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı. ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

Rezervasyon için: Kartal İst-Marina : 0850 549 01 22
Vadistanbul : 0850 549 01 20
Kıyı İstanbul: 0850 549 01 24

Jolly Joker Vadistanbul Aralık Programı
31 Aralık Cuma 21:00 Emir Can İğrek – Yılbaşı Özel

Jolly Joker Kartal İst-Marina Aralık Programı
31 Aralık Cuma 21:00 90’lar Kafası Nihat Sırdar – Yılbaşı Özel

Jolly Joker Kıyı İstanbul Programı
31 Aralık Cuma 21:00 Yaşar

Kapı açılış 21.00
Tüm konserlerin biletleri Jolly Joker gişesi ve Biletix’te

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"