Anne Bebek Dergi’mizin Ekim kapağı için; Açelya Akkoyun’la, Burçin Çobanoğlu ve Şahver Koçulu’nun stüdyosunda buluştuk… 

 

Sıcakların fazlasıyla bunalttığı Eylül ayında, kapak çekimimiz için ünlü annemizin giyeceği kıyafetleri ayarlamak için kendimi alışveriş merkezlerine attım. Karar verme konusunda zorlandığım bir gün geçirsem de elimde bir sürü kıyafetle döndüm ofise… Sonra makyöz, kuaför, fotoğrafçı derken, bir baktım ki stüdyodayız.

 

Stüdyodan arta kalanlar…
Gülmek herkese çok yakışır ama o gamze biraz daha fazla yakıştırıyor Açelya Akkoyun’a. Evet evet ekranlarda gördüğümüz gibi; içten ve de samimi biri… Üstelik bir proje yapmaya karar verdiğiniz de size her türlü desteği sağlayacak, kaprisleri olmayan, anne olmaktan son derece mutlu olan biri o. Mütavazi tavrından, içtenliğinden vazgeçmeyen ve yine söyleyeceğim, gülmenin en çok yakıştığı biri o.
Kızı Alya’yla birlikte keyifli bir çekim ve de röportaj gerçekleştirdik. Biz fotoğraflardaki samimiyeti çok sevdik, umarım içindeki içtenliği siz okurlarımıza da yansıtabilmişizdir.
Dolu Dolu bir Ekim sayısı bayilerde sizleri bekliyor…
*Röportaj Anne Bebek Dergisi Aralık 2018 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"