Emzirme dönemi için tasarlanan konforlu, süt sızdırmayan Penti Magic Mama Bra, annelerin en yakın dostu oluyor. Kadınları en iyi anlayan lider iç giyim markası Penti, emzirme dönemindeki kadınların yaşadığı sızıntıyı çözmek için Magic Mama Bra’yı sunuyor. Sızıntıdan rahatsızlık duyan ve çeşitli göğüs pedlerini tercih eden emzirme dönemindeki annelerin tahriş sorunu farkındalığıyla Penti, konfor odaklı tasarladığı Magic Mama Bra’yla bu problemleri geride bırakıyor.

Magic Mama Bra, balensiz yapısıyla annelere rahat ve konforlu bir deneyim sunarken, emzirme döneminde yaşanan süt sızıntısını kontrol altına alarak annelerin günlük yaşamında da kullanımını sağlıyor.

Aramızdan Süt Sızmıyor!
Penti’nin regl dönemindeki kadınlar için tasarladığı ve çok sevilen ürünü Period Slip’te kullanılan teknolojiyle üretilen Magic Mama Bra da üç katmana sahip. Üst katman kokuyu önleyip ciltteki nemi uzaklaştırırken, iç katman da sıvıyı emerek içine hapsediyor. Emici pedleri sayesinde 15ml’e kadar sıvı emebilen Magic Mama Bra, nefes alabilen yumuşacık kumaşının yanı sıra pazardaki diğer emzirme sütyenlerinde pedindeki yosun elyafıyla doğal içerikler de barındırıyor, tahrişi engelliyor.

Emzirme dönemindeki kadınların hem rahat hem de şık hissetmelerini sağlayan tasarıma sahip Penti Magic Mama Bra, yıkama talimatlarına uyulduğunda uzun süreler kullanılabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"