Kanyon, yaz tatilinin ardından okula dönüş yolunda da çocuklara renkli etkinlikler sunmaya devam ediyor. Temmuz ve Ağustos’ta Şef Didem Şenol Tiryakioğlu ile çocuklarla, tatları bir araya getirmek ve kendi tatlılarını yaratmak üzerine gerçekleştirilen Bardakta Cümbüş Atölyesi 6-7 Eylül tarihlerinde çocukları yeniden Gram Kanyon’a bekliyor.

Yerel malzemelerle hazırlanmış mevsimsel yemek akımının Türkiye’deki öncülerinden Şef Didem Şenol Tiryakioğlu eşliğinde Bardakta Cümbüş Atölyeleri ile Kanyon, bir kez daha çocukları keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek için Gram Restoran’a davet ediyor. Çocuklarla tatları daha iyi tanımak ve bir araya getirmek üzerine mevsim meyvelerinden kupların yapılacağı atölyelerde çocuklar, meyveler üzerine konuşup bardaklara pastacı kreması, bol meyve, beze veya kekten oluşan katmanlı leziz tatlılar hazırlıyor.

Çocukların renkli dünyasının onları favori tatlarıyla buluşacağı, hem öğretici hem eğlenceli bu özel etkinliği şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"