Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, Kurban Bayramı’na özel hazırladığı Aile Paketi ile yaz boyunca ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir pakette sunuyor. Tüm ürünlerini doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle eden BEE’O Kurban Bayramı’na özel Aile Paketi hazırladı. Paketin içinde tüm ailenizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak ürünler yer alırken, aynı zamanda cildinizi nemlendiriyor, besliyor ve yumuşaklık sağlıyor.

BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi
Yaz aylarının gelişiyle birlikte güneş yanıkları, lekelenmeler, cilt kuruluğu ve küçük yaralanmalar gündeme geliyor. İşte tam da bu durumda doğal formülü ile “BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi” en büyük yardımcınız oluyor. BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi formülünde saf Anadolu propolisi, arı sütü, ham bal, hyaluronik asit, zeytinyağı, mineral çinko, B5 ve E vitaminlerini barındırıyor. Cildinizin hassas ve kuru olduğu, yoğun nem bakımına ihtiyacı olduğu dönemlerde bu doğal formül sizler için harika bir çözüm oluyor. Arı zehri ve arı sütü içeriği cildinizin kendini onarmasına destek oluyor.

BEE’O Apicare Yüz Güneş Kremi
İçeriğinde, saf Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı ve aloe vera bulunan BEE’O Yüz Güneş Kremi tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor. 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken, güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Güneşe çıkmadan 30 dakika öncesinde yüze uygulanması tavsiye edilen BEE’O Yüz Güneş Kremi, kolayca sürülerek cilt tarafından hızla emilerek koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

BEE’O Apicare Güneş Sonrası Losyonu
Güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra cildin ferahlığa ihtiyacı vardır. Çünkü cilt güneşlenme sonrası kurur ve elastikiyetini kaybeder. BEE’O Güneş Sonrası Losyonu; Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı, aloe vera, susam yağı ve E vitamini içeriği ile yaz aylarında kuruyan ve hasar gören ciltleri nemlendirerek korumaya yardımcı oluyor. Tamamen doğal bileşenlerden oluşturulan, renklendirici ve paraben içermeyen ürün cilde anında ferahlık vererek rahatlatıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan losyon, güneşin, denizin ve havuzun ciltte yarattığı kurutucu etkiyi hafifletiyor ve bakımını sağlıyor.

BEE’O Apicare Propolisli Çocuk Güneş Kremi
Çocukların ciltleri yetişkinlerden daha ince olduğu için güneşten gelen UV ışınlarına bağlı hücresel hasarların oluşma riski daha yüksektir. Anadolu Propolisi, non nano çinko, B5 vitamini ve shea yağı yağı ile tamamen doğal bileşenlerden oluşan BEE’O Apicare Çocuk Güneş Kremi, 50+ SPF ile güneş yanığına karşı koruyucu özellik göstererek çocuklarınızın cildini koruyor. Çocukların hassas ciltlerine uygun olan hipoalerjenik bu ürün güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturuyor.

BEE’O Apicare Vücut Güneş Kremi
Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE’O Propolis AR-GE merkezindeki uzmanlar tarafından geliştirilen krem, saf Anadolu propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, cildinizin nem dengesini sağlıyor. İçeriğinde, Anadolu propolisi, non nano çinko, shea yağı ve aleo vera bulunan ürün, renklendirici, koruyucu madde ve paraben içermiyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"