Yoğun iş temposu ve büyük şehirlerin kargaşası ile insanlar sosyalleşmeden tek başına vakit geçirmeye başladı. Bu yalnızlıktan kurtulmak isteyenler sosyalleşmek ve hayatlarına farklılıklar katmak için tiyatro, sinema ve konser başta olmak üzere pek çok aktiviteye katılarak hayatlarındaki yalnızlıktan kurtulmaya çalışıyor. Gelişen teknoloji sayesinde tüm etkinliklere tek bir platform üzerinden ulaşmanızı sağlayan Biletinial, hem işinizi kolaylaştırırken hem de tüm etkinliklerden haberdar olmanızı sağlayarak biletinizi kolayca almanızı sağlıyor.

Biletinial, sizi yormadan sinemadan tiyatroya, konserden baleye, operadan spora, eğitimlerden seminerlere ve tema parklara kadar birçok aktiviteyi ayağınıza getiriyor. Biletinial, aylık ortalama 900-1000 oyun seansı açarak herkesin ilgi alanına göre biletleri satışa sunuyor. Türkiye’de en çok ziyaret edilen ilk 100 site arasında yer alan ve ayda ortalama 5 milyon bilet satışı gerçekleştiren Biletinial, Alexa tarafından ölçümlenen web sitesi ziyaretçi sayısına göre biletleme sektöründe Türkiye’de 1. dünyada ise 4. sırada yer alıyor.

Biletinial platformu Türkiye’de 63 ilde, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Balkan ülkelerinde bilet satışı yapıyor; Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri ve daha birçok etkinliğin bilet satışını gerçekleştiriyor.

Yorum Gönder

20 − four =