Ses getiren işbirliği devam ediyor: Oopscool x LC Waikiki’den capcanlı bir bahar koleksiyonu… Karakteristik desenler, zamansız siluetler ve baharı kucaklayan renkler… Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki ile lüks desen markası Oopscool’un işbirliğinde hazırlanan “Oopscool x LC Waikiki Soul of Nature’” koleksiyonu, baharı müjdeleyen en güzel desenlere sahip. Oopscool’un kurucusu ve tasarımcısı olan Pınar Uçar Gül tarafından çizilen desenlerin yer aldığı koleksiyon, LC Waikiki’nin moda alanındaki gücüyle birleşerek yeni sezonun vazgeçilmez parçaları arasındaki yerini alacak.

Koleksiyondaki her parça, içindeki enerjiyi adeta dışa vuruyor. 40 farklı desenden oluşan kapsül koleksiyon, çiçek kombinasyonlarını ve doğanın canlı renklerini bir araya getiriyor. Baharın enerjisine ve desenlerin gücüne dikkat çeken koleksiyon; elbise, etek, ceket, pantolon, kimono ve şal gibi parçalardan oluşuyor. Hem rahat hem şık hem de karakteristik parçaların güçlü̈ desenlerle birleştirildiği koleksiyon, gündelik hayatın koşuşturmasında rahatlık sunarken, gündüzden geceye devam eden bir akışa da eşlik ediyor.

Bahar gelince gün yüzüne çıkan, çiçek baskılı fularlar, elbiseler, tulumlar ve daha fazlasının yer aldığı koleksiyon seçili LC Waikiki mağazaları ve lcwaikiki.com adresinde!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"