Temizlik “Birlikte Kolay” mottosuyla temizlik ürünleri kategorisinde inovatif çözümler sunan Koroplast, tüketicileriyle buluşturduğu ürün yelpazesini çift etkili temizlik ürünleriyle genişletmeye devam ediyor. Tek ürünle çift etki yaratan Koroplast ürünlerinden; çift taraflı mikrofiber bezler farklı kullanım alanlarında farklı işlevsellikler gösterirken, temizlik seti ise kirli ve temiz suyu ayıran yapısıyla çift etkili temizlik imkânı sunuyor.

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleriyle tüketicilerine yaratıcı ve pratik çözümler sunan Koroplast, “Birlikte Kolay” mottosuyla inovatif çözümlerini temizlik ürünleri kategorisine de taşıyor. Tek ürünle çifte temizlik etkisi yaratan ürünlerden mikrofiber bezler; çift taraflı mikrofiber dokusu sayesinde tek ürünle çoklu kullanım olanağı ve çift etkili temizlik imkânı sunarken, Koroplast temizlik seti ise Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip kirli ve temiz suyu ayıran sistemi sayesinde mikrofiber paspasın her zaman temiz su ile yıkanmasını sağlıyor.

Zorlu Banyo Lekelerine Karşı Kozunuz: Mikrofiber Banyo Bezi
Koroplast’ın çift etkiye sahip ürünü Mikrofiber Banyo Bezi, çift taraflı mikrofiber dokusu sayesinde banyoda oluşan zorlu kir ve lekeleri şeritli özel dokusuyla kolayca çıkarırken, düz dokuya sahip tarafıyla da hassas yüzeylerin çizilmeden parlak kalmasını sağlıyor. Mikrofiber yapısı sayesinde ekstra emiş ve toz tutma gücüne sahip Mikrofiber Banyo Bezi, hem deterjana gerek duymadan ıslak ya da kuru her tip yüzeyde mükemmel sonuçlar verirken hem de yüzeydeki tozları mıknatıs gibi çekerek iz, hav ve leke bırakmıyor.

Mikrofiber Yağ Kir Söker Mutfak Bezi ile Mutfakta Çift Etkili Temizlik
Koroplast’ın çift etkili temizlik ürünleri ailesinin bir diğer üyesi olan Mikrofiber Yağ Kir Söker Mutfak Bezi, şerit dokulu tarafıyla mutfaktaki aralara kolayca girerek yapışmış zorlu kirleri çıkarırken, düz dokusu sayesinde ise hassas yüzeyleri çizmeden parlaklık sağlıyor. Yumuşak mikrofiber dokusu ve doğal zorlu kirleri kolayca temizleme gücüne sahip mikrofiber bez, ev aletlerinden mutfak tezgahına kadar birçok alanda kullanılabilirken, temizlikte iz, hav ve leke bırakma sorununu da ortadan kaldırıyor.

Camlara Mikrofiber Cam Bezi ile Çift Etkili Dokunuş
Koroplast’ın tek bir bez ile çift etki yaratan ürün serisinden Mikrofiber Cam Bezi, cam temizliğinde zamandan tasarruf sağlarken, bir yüzeyi ile lekelerden kolayca kurtulma imkânı sunuyor diğer yüzeyiyle ise cam yüzeye parlaklık kazandırıyor. Çift etkili Koroplast mikrofiber bezlerinde olduğu gibi mikrofiber dokusuyla deterjana gerek duymadan ıslak ya da kuru her tip yüzeyde mükemmel sonuçlar veren ve yüzeydeki tozları mıknatıs gibi çekerek iz, hav ve leke bırakmayan Mikrofiber Cam Bezi, hızlı kuruyan ve kolay temizlenebilir yapısıyla temizlikte zaman tasarrufu sağlıyor.

Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti
Koroplast’ın inovasyonu sade şık tasarımla buluşturduğu ürünü çift etkili temizlik seti, özel olarak geliştirilen kirli ve temiz suyu ayıran sistemiyle mikrofiber paspasın her zaman temiz su ile yıkanmasını sağlıyor. %100 mikrofiber yapıdaki paspas, güçlü su emiciliği ile yüzeydeki kirli suyu kolayca emebilirken, makinada yıkanabiliyor ve hızla kuruyabiliyor. Ergonomik ve katlanabilir döner başlığıyla her alana kolayca ulaşabilen ürün ister ıslak ister kuru zeminde kolayca kullanılabiliyor. Kovanın altında bulunan tıpa kirli suyun alt kısımdan kolayca boşaltılmasına yardımcı olurken, temizlik kovasının kapağında yer alan tırtıklı yapı ise mikrofiber paspasın kolayca temizlenebilmesine imkân tanıyor.

Farklı farklı alanlarda çoklu kullanım imkânı ve zaman tasarrufu sağlayan Koroplast’ın tek ürün ile çift etki sunan temizlik ürünleri sayesinde ev temizliği zahmet olmaktan çıkıyor ve küçük bir detaya dönüşüyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"