Kahve Dünyası, yeni lezzetler keşfederken hem eğlenmek hem de yaratıcılığının sınırlarını zorlamak isteyenler için çikolata ve pastacılık atölyeleri düzenliyor. Mayıs ayı boyunca Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi ve Fabrika Kemerburgaz’da yapılacak atölyelerden birine katıldığınızda, el yapımı spesiyal çikolatalardan vanilyalı cheesecake’e uzanan birbirinden eşsiz tatları Kahve Dünyası’nın yetenekli ustalarından öğrenebilirsiniz. Hem öğreneyim hem evimin mutfağı temiz kalsın hem de sonrasında bulaşık derdim olmadan yaptıklarımı alıp kapıdan çıkayım diyenler için stres atıcı, keyif verici…

Çikolatanın tüm incelikleri
Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış dillere destan çikolatalarının kullanıldığı çikolata atölyesinde; el yapımı spesiyaller, her ısırıkta mutluluğu katlayan trüfler, kahvenin vazgeçilmezi tablet çikolatalar, içi sürprizlerle dolu çikocaracrunch ve dayanılmaz lezzet sıcak çikolatanın tüm inceliklerini öğreneceksiniz. Atölyede kendi ellerinizle yaptığınız çikolatayı tatmanın keyfini çıkarmakla kalmayıp bu çikolataları Kahve Dünyası’nın özel kutularının içine koyup sevdiklerinize de götürebilirsiniz.

Pastacılığa adım atın!
Kahve Dünyası’nın pastacılık atölyesinde pek çok lezzetin inceliklerine değinilecek. Bitter çikolatalı mus, fıstık – frambuazlı kup, fondan çikolata ve vanilyalı cheesecake yapımını öğrenerek, içinizdeki maharetli pastacıyı ortaya çıkaracaksınız. 

Kahve Dünyası’nın çikolata atölyesi dört saat, pastacılık atölyeleri ise 150 dakika sürüyor. Katılım ücretinin 160 TL olduğu atölyelerin biletleri Biletix’te satılırken etkinliklerden bir gün öncesine kadar fabrikalara uğrayarak veya arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Atölye takvimi ve diğer tüm detaylar için tamda buraya tıklayabilirsiniz.

KAHVE DÜNYASI ÇİKOLATA VE PASTACILIK ATÖLYELERİ

Çikolata Atölyesi
Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi
8,10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 Mayıs, 13.00

Kahve Dünyası Fabrika Kemerburgaz
14 Mayıs,13.00

Pastacılık Atölyesi
Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi Pastacılığa İlk Adım ve Cheesecake Atölyesi:
14 Mayıs,
11.00

Yorum Gönder

4 × 3 =