Bu hafta sonu Mall Of İstanbul’daki Civil mağazası rengarenk görüntülere sahne oldu. Civil’in 25. yılına özel düzenlenen ve Seren Fosforoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, aileler bilgilenirken çocuklar birbirinden keyifli ve yaratıcı workshoplarda yeteneklerini sergiledi.

Santorial Pr’ın organizasyonluğunda Cumartesi günü gerçekleştirilen Civil’in rengarenk etkinliği, Mall Of İstanbul’da yer alan Midpoint’te kahvaltı eşliğinde başladı. Kahvaltı organizasyonuna Eğitim Uzmanı Koray Varol da eşlik etti. Annelerin çocuk eğitimi ve çocuk yetiştirmeye yönelik merak ettiği soruları da yanıtlayan Varol, ailelerle eğitime yönelik keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Varol, ailelere özgüvenli ve kendini daha çok gerçekleştirebilen çocukların aile tarafından desteklenmiş ve sorumluluk verilmiş çocuklar olduğunu ve bu nedenle çocukların mutlaka desteklenerek büyütülmesi gerektiğini söyledi.

ÇOCUKLARA WORKSHOP, ANNELERE SOHBET
Koray Varol’un bilgilendirici sohbetleriyle başlayan ailelere yönelik sohbet serisi Kadırgalı Restoranda yenilen öğle yemeği sırasında Astrolog Hülya Nida Şahin’in astroloji sohbetleriyle devam etti. Aileler bilgilenirken çocukların keyifli workshoplarda sosyalleşerek deneyim kazanmaları ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlayan etkinlikle çocuklar hayallerini, Civil mağazasında boyadıkları t-shirtlerle anlattı. T-shirt boyama etkinliği sonrasında MoiPark oyun alanında eğlenen çocuklar Wox İllüzyon Müzesini’de gezerek ilginç ve keyifli dakikalar yaşadılar. Kukla tasarlama etkinliğine de katılan çocuklar Civil’in 25. Yılı dolayısıyla oluşturulan fotoğraf alanının önünde eğlenceli fotoğraflar çekildikten sonra ailelerine özel hazırlanan hediyelerin verilmesinin ardından etkinlik sona erdi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"