Çok eğlenceli birisi ile hem röportaj keyifli geçiyor hem de stüdyo çekimleri bitmesin modunda ilerliyor…Onu kimimiz tanıyordu ama çoğumuz Çocuklar Duymasın’ın Marry’si rolünde tanıştık kendisiyle. Şimdilerde dinlenme sürecinde çünkü o artık 7 aylık bir anne.

 

All ForKids Dergisi için Demet Tuncer ve kızı Ayza ile stüdyoda buluştuk. Çekimler o kadar hızlı ve o kadar güzel geçti ki “nasıl yani ne çabuk bitti” cümlesini kurdum işimiz bittiğinde. 7 aylık süslü kızı Ayza annesinin kollarında havalara zıpladığında halinden o kadar memnundu ki anlatamam sizlere. Benimle de gayet iyi anlaştı ama o en çok aynalarda kendini görünce mutlu olup, şaşkın şaşkın kendine bakmayla meşgul oldu.

Demet Hanım ise son derece kaprissiz, ekranlarda görüldüğü gibi eğlenceli ve de çok keyifli biri. İnsan pozitif olunca etrafındakilere de aynı ışığı saçıyor ve böylece her şey gayet yolunda ilerliyor. “E hadi biraz daha uzasa ya bu çekim” diyebiliyorsunuz. Oyuncu olmanın verdiği ruh pozlara da yansıyınca işte bu karedeki gibi pozlar çıktı ortaya…

 

Son derece keyifli röportajı derginin Mayıs sayısında okuyabilirsiniz.

*Röportaj All For Kids Dergisi Mayıs 2012 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"