Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell, en yeni modellerinden dijital bebek izleme cihazı WMV630 Dijital Güvenlik Kamerası ile bebeğinin her anına tanıklık etmek isteyen ebeveynlerin yardımına koşuyor. Akıllı telefon ve tablet uyumlu dijital kamera, evden uzaktayken bebeğinin izini sürmek isteyen ebeveynler için rahatlık sağlıyor.

Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in yeni WMV630 Dijital Güvenlik Kamerası, sağladığı güvenli iletişimle anne babalara iç huzuru sunuyor. İnternetin olduğu her yerde uzaktan bağlanma özelliğine sahip olan Weewell WMV630 ile tablet ya da akıllı telefonlar aracılığıyla evden uzaktayken bebekleri takip etmek mümkün hale geliyor. 1280×720 çözünürlüğünde HD görüntü kalitesi olan kamera, ayrıntılara önem veren anne babaların onayını alırken görüntü kalitesi sayesinde ebeveynlerin gözü arkada kalmıyor.

Gece gündüz özenli takip
Gün içinde öğle uykusunda veya oyun vaktinde takipte olan WMV630 Güvenlik Kamerası geceleri de bebekleri yalnız bırakmıyor. Otomatik gece görüşü özelliği yardımıyla annelerin içi geceleri de rahat ediyor. Siyah beyaz gece görüşü, gece uykularını kristal berraklığında izleme imkânı sunuyor.

Mobil uygulama ile kamera açısını kontrol edin
Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemlerde takibinin daha kolay yapılabilmesi için kamera açısının kontrol edilebilir olması gerekiyor. Tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirebildiğiniz cihaza ait mobil uygulama üzerinden yapılan geniş açılı görüntüleme ve kamera hareket kontrolü özellikleri sayesinde istenilen açıdan görüntü alınabiliyor. Bebek ile güvenli iletişimi devam ettirebilmek için uygulama üzerinden konuşma butonu yardımıyla ses bebeğe iletilebiliyor, böylece bebeğin sakinleşmesi sağlanabiliyor ve yalnız olmadığı hissi veriliyor. Bununla birlikte anlık görüntü kaydı alınabilirken TF kart girişine hafıza kartı takılarak sürekli ve harekete bağlı olarak kayıt sağlanabiliyor.

Bebeğin ve ebeveynin konforuna hizmet eden tüm bu özellikler ayrıca evcil hayvan sahiplerinin ve bakıma ihtiyaç duyan yakınlarınızın da yardımına koşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"