D-Resort Murat Reis Ayvalık, Gymy Kids iş birliğinde 2-12 yaş aralığındaki çocukların doğada spor yapması için “Doğaya Kaçış Seyahati”ne ev sahipliği yapıyor. 4-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında çocuklar hem doğada spor aktiviteleri yapacak hem de D-Resort Murat Reis Ayvalık’ta gastronomik deneyimler yaşayacak.

D-Resort Murat Reis Ayvalık, 4 – 6 Haziran tarihleri arasında çocukların spora, sanata ve doğaya yakın büyümesini önemseyen Gymy Kids iş birliğinde minik sporcuları Ayvalık’ta ağırlıyor. 3 gün sürecek “Doğaya Kaçış Seyahati” boyunca çocukları doğada sporun yanı sıra bahçede spor oyunları, sahilde sanat ve kil atölyeleri, Cunda Adası turu, Küçükköy’de sanat turu gibi pek çok aktivite bekliyor.

Ayvalık doğasında dolu dolu zaman geçirecek olan çocuklar, aynı zamanda öğle ve akşam yemeklerinde D-Resort Murat Reis Ayvalık’ın gastronomik lezzetlerini de tadacak. Çocuklar, kamp ateşinde buluşarak masal ve müzik dolu bir eğlence ile günü tamamlayacak.

Çocuklar, etkinlik kapsamında geçtiğimiz yıl yangında zarar gören alanlara fidan dikerek doğanın yeninden canlanmasına da katkıda bulunacak.

Etkinlik detayları ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz

Program:
4 Haziran Cuma – 1. gün
Otele varış
Tanışma çemberi
Öğle yemeği
Bahçede spor oyunları
Sahilde sanat atölyeleri
Akşam yemeği
Kamp ateşi- Masal – Müzik

5 Haziran Cumartesi – 2. gün
Sabah sporu
Kahvaltı
Doğa yürüyüşü
Fidan dikimi
Öğle yemeği
Cunda Adası turu
Akşam yemeği
Kamp ateşi- Masal – Müzik

6 Haziran Pazar – 3. gün
Sabah sporu
Kahvaltı
Kil Atölyesi
Küçükköy turu
İstanbul’a dönüş

 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"