Unilever Food Solutions, Reztoran.com iş birliğiyle hayata geçirdiği #YarınınLezzeti girişimiyle herkese şimdiden alacakları bir hediye kartı ile en sevdikleri restoranlara destek olma imkanı sağlıyor.

Ev dışı tüketim sektöründe her iki mutfaktan birine ulaşan Unilever Food Solutions, Reztoran.com iş birliği ile #YarınınLezzeti girişimini hayata geçirdi. UFSve Reztoran.com salgın ilan edilen KOVİD-19 sebebiyle yaşanan bu olağan dışı günlerde, sosyal mesafeyi korumak adına önlem olarak müşterilerine kapılarını kapatmak zorunda kalan restoranlara destek olmayı hedefliyor.

#YarınınLezzeti girişimiyle Reztoran.com üzerinden herhangi bir üyelik bedeli ödemeden herkes en sevdiği restoranlardan hediye kartı alarak onlara destek olabiliyor.

Girişim kapsamında seçilen restoranda ileri bir tarihte kullanılmak üzere 50 TL tutarında hediye kartı satın alınabiliyor.

Satın alınan hediye kartları restoranlar yeniden hizmet vermeye başladığında veya paket serviste kullanılabilirken restoranlar da misafirlerine her hediye kartıyla birlikte 20 TL indirim fırsatı sunuyor ve hediye kartı toplamda 70 TL olarak kullanılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"