Yaşam Koçu, Eril & Dişil (Yin&Yang) Denge Eğitmeni ve Kendine Dönüşüm Uzmanı uzmanlıklarıyla tanınan Elif Zorcan’ın ilk kitabı Müptela Yayınları’ndan çıktı. Elif Zorcan deneyimlerinden süzdüğü, gerçek yaşam öyküleriyle sınadığı bilgileri okurlarıyla paylaştığı ilk kitabı Eril Dişil Denge Andan Razı Olarak Yaşama Sanatı’nda, eril&dişil denge ve kendine dönüşüm gibi temalara değiniyor.

Penguen Kitabevi Suadiye’de, alanında güçlü isimler ve kitapseverlerle lansmanı gerçekleştirilen kitap, yeni çıkmasına rağmen okurları tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Eril Dişil Denge Andan Razı Olarak Yaşama Sanatı, tüm seçkin kitapçılarda ve kitap satış sitelerinde yerini aldı.

Elif Zorcan; “Eril Dişil deyince akla hemen kadın ve erkeğin geldiğini görüyorum. Oysa bu aynı zamanda alma verme dengesi de demek. Hayatın her alanında bir şeyler alıp, karşılığında veriyoruz. Nefesimiz, ilişkilerimizdeki sevgi ve ilgi, güven, özveri ve kitabı okuduğunda anlayacağın pek çok şey…” diyor ve okuyucularını dengede buluşmak üzere keyifli bir yolculuğa davet ediyor…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"