Baharın gelişiyle birlikte ev güvenliğinizi geliştirmek ve yeniden tasarlamak için, Yale’nin bahara özel fırsatlarını kaçırmayın. Bahar yaklaşırken hayatımızı düzenler,evimizi temizler ve iyileştirilebilecek alanlara odaklanmaya başlarız. Bu değişimler söz konusu olduğunda ev güvenliğini de ihmal etmemek gerekir. Yale’nin ev güvenliği ürünleri ile evinizin ve bahçenizin yaz aylarına ve açık havaya hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı kilide geçiş yaparak anahtarlarınızla vedalaşın
Yale Linus® Akıllı Kilit ile anahtarlarınızla sonsuza dek vedalaşabilirsiniz. Modern ve şık tasarımıyla her eve uygun olan Linus®, yaklaştığınızı algılıyor ve kilidi açıyor. Otomatik kilitleme özelliği ile evden ayrıldığınızda kapıyı anında kilitliyor.

Yakınlarınız için yedek anahtar yaptırmanıza da gerek kalmıyor. Yale Access uygulaması sayesinde siz yokken eve gelmek isteyenlere sanal anahtar ile yetki vererek
eve giriş yapmalarını sağlayabiliyorsunuz. Evinize giriş ve çıkışları doğrudan kontrol edebiliyorsunuz.

Bahçenizi, bahçe bakımı ve güvenlik kameraları ile yaza hazırlayın
Bahçenizin bahar bakımını yaparken kaliteli bir güvenlik kamerasına yatırım yaparak daha güvenli bir dış mekana sahip olabilirsiniz.

Yale Güvenlik Kameralarının canlı HD görüntüleme ve gelişmiş gece görüşü özellikleri, kullanıcılara hava durumu veya günün saatinden bağımsız olarak net görüntü sağlıyor. Özelleştirilebilir algılama özelliği, evi çevreleyen belirli alanların izlenmesine de olanak tanıyarak kullanıcılara bahçeleri ve bina çevreleri için tam koruma sunuyor.

Depolarınızı asma kilitlerle koruyun
Evinizi yaza hazırlarken, bireysel ihtiyaçlara göre değişen güvenlik seviyelerine hitap eden Yale asma kilitleriyle depolarınızda ve dış mekanlarda duran eşyalarınızı güvende tutuyor. Yüksek güvenlikli Yale asma kilitleri hava koşullarına karşı da dayanıklı.

Akıllı ışıkları kullanarak güvenliğinizi arttırın
Baharda akşamların hala karanlık olması sebebiyle dış mekan aydınlatması yılın bu zamanı için akıllı bir yatırım olabilir.

Linus® Akıllı Kilit ile birlikte çalışabilen Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi kapıyı açtığınız anda ışığı yakacak şekilde programlanıyor. Evinizin iç kısmının görünürlüğünü arttırıyor.

Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile birlikte çalışan Yale Sync Akıllı Ev Alarmı, üst düzeyde caydırıcılık sağlıyor. Alarm tetiklendiğinde Philips Hue akıllı aydınlatmaları yanıp sönüyor ve kırmızıya dönüyor. Bu sayede şüpheli bir etkinliği komşularınıza bildirebiliyor, davetsiz misafirleri korkutup kaçırabiliyor.

Kasaya yatırım yaparak değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayın
Evinizi yeniden düzenlerken, önemli belgelerinizi, takılarınız gibi değerli eşyalarınızı güvende tutup saklayabilirsiniz. Yale kasa serisi, ihtiyacınız olan koruma düzeyine göre anahtar, parmak izi veya şifre ile açılabiliyor. Askı, aydınlatma ve raf özellikleri ile tüm saklama ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Yale’nin özel bahar fırsatlarını için Amazon Marka Sayfası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"