Singer Türkiye dikişe yeni başlayanlar ve dikişe meraklılar için önerdiği ev tipi M3505 mekanik modeliyle, yeni yıla girerken sevdiklerinize hediye alternatifi oluyor. 32 farklı dikiş ve dekoratif desen ile tek adımda ilik açma özellikleriyle ön plana çıkan Singer M3505 modeli, gündelik işleri keyifli ve kolay hale getirirken yeni başlayanlar için de pratik çözümler sunuyor.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde dikiş dikmek en popüler hobilerden biri haline geldi. Kişiselleştirilmiş tasarımlarla özel ürünler dikmek isteyen kadınlar, hem vaktini keyifli ve verimli geçiriyor hem de yaratıcılıklarını ortaya koyabiliyor. Yeni yıla girerken dikişe yeni başlayanlar için özel hediyelik alternatifler sunan Singer Türkiye, ev tipi M3505 mekanik modelini dikiş dikmeyi sevenlerin beğenisine sunuyor. Singer Türkiye’nin M3505 modeli, 32 farklı dikiş ve dekoratif desen ile tek adımda ilik açma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Düğme, fermuar dikme ve overlok dikişi ile gündelik işleri keyifli ve pratik hale getiren M3505 ev tipi dikiş makinesi sayesinde yeni başlayanlar için de basit çözümler sunuluyor.

Otomatik iplik takma, esnek kumaş dikişi, serbest kol dikişi ve geri dikiş gibi işlemler ile kullanım kolaylığı odaklı özellikler sunan Singer M3505, çevirilebilir desen seçici ile de tasarımlara en özgün şekilleri işlemeye olanak tanıyor. Dahili aksesuar bölümü, kolay değiştirilebilen ve farklı amaçlara uygun baskı ayakları yaratıcı bir dikiş deneyimi için ihtiyacınız olan tüm detayları sunarken, Staybright teknolojili led ışık teknolojisi de hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamanız için yardımcı oluyor. Metal çalışma alanı, ekstra ayak yükseltme pedalı ile konforlu bir dikiş ortamı sağlayan M3505 modeli, hafifliği ve taşıma kolaylığı ile de kullanıcılarını rahatlatıyor. Kutusu içinde; makara, iğne, iplik geçirici ve makara pimi gibi hediye parçaların da yer aldığı ürüne, Singer Türkiye satış noktalarından ve www.singer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"