Siesta, en yeni koleksiyonundan şık masa ve sandalyeleri, içinizi ısıtacak renkler ile kış bahçeleriniz için bir araya getiriyor.

Bahçeler ve balkonların keyfini kış mevsiminde de sürdürmek artık kış bahçeleri sayesinde mümkün oluyor. Bahar ve yaz mevsimlerine nazaran kış mevsiminde daha seyrek kullanılan balkonlar ve bahçeler, çatı ve pencereler ile desteklenerek kış bahçelerine dönüştürülebiliyor. Böylece yaz aylarında yaşanan keyif kışın da devam edebiliyor.

Kış bahçeleri dekorasyonunda alan genişliği ve konseptine uygun masa ve sandalye seçimi büyük önem taşıyor. Siesta Mobilya’nın istiflenebilir özellikteki, ergonomik ve rahat tasarıma sahip ürünleri doğanın canlandırıcı etkisiyle kış bahçelerinize konfor ve estetik katıyor.

Siesta Sky Katlanır Masa şık ve portatif tasarımıyla alandan tasarruf etmenize yardımcı olurken Sky Pro sandalye ve Pacific koltuklar birbirinden farklı renk seçenekleri, dayanıklı ve hafif tasarımları ile kış bahçelerinize zariflik katıyor.

Küçük dokunuşlarla göze ve ruha hitap eden kış bahçeleri yaratmak çok kolay
Çiçek, bitki ve aydınlatma desteği gibi ufak dokunuşlarla kış bahçelerini rüya bahçelerine dönüştürebilirsiniz. Konsepte uygun kırlent ve renkli kılıflar, minimal dekoratif ürünler ve dekorasyon stiline uygun kilimlerle kış bahçelerinin görünümünü tamamlayabilir, soğuk havalarda dahi keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"