Tek bir ürünle makyajın farklı aşamalarını tamamlamak konusunda “tam da benlik” diyenlerdensen, yeni Flormar Lip & Cheek Tint Likit Dudak ve Yanak Renklendiricisi’ni çok seveceksin! Hem dudak hem de yanak makyajında kullanılabilmesiyle makyaj adımlarına pratiklik kazandıran ve 4 farklı renk seçeneğiyle tüm cilt tonlarına hitap eden Flormar Lip & Cheek su bazlı tint, makyaj çantalarının yeni vazgeçilmezi olacak.

Sen de yalnızca 2 dakikada tüm makyajını tamamlamak istersen 70’den fazla ülkede 60.000’in üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliği ve yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor! Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar, çok fonksiyonlu yeni Lip & Cheek Tint likit dudak ve yanak renklendiricisi ile ilgi uyandırıyor.

Hem Allık Hem de Ruj: Flormar Lip & Cheek Tint ile Hızlı ve Pratik Makyaj…
İki kullanımı bir arada sunan yeni Flormar Lip & Cheek Tint, uzun süre kalıcı performansı ve doğal tonlarıyla hem dudak hem de yanak makyajını hızlı ve pratik hale getiriyor. Doğal kaynaklı içerikler ile zenginleştirilmiş, yenilikçi, su bazlı formülü ve yumuşak dokusu sayesinde pürüzsüz bir bitişe sahip yeni Flormar Lip & Cheek Tint`in renk yoğunluğunu istediğin miktarda uygulayarak ayarlayabilirsin.

Her Ciltle Uyumlu 4 Ton
İçeriğindeki Jojoba Yağı ve Mimoza içerikleri ile nemli ve de homojen bir görünüm yaratan Flormar Lip & Cheek Tint’in 4 ayrı rengi bulunuyor; Scarlet Ruby, Kiss Lip&Cheek, Apricot Marmalade, Princess…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"