İlişki Koçu ve Yazar Adil Yıldırım yeni kitabı Flört Etme Sanatı ile okurlarına ikili ilişkilerin belki de en çok ihmal edilen kısmı olan flört etme konusunun sırlarını ve gizemlerini açıklıyor, verdiği tüyolarla okurlarına sağlıklı ilişkiler kurmaları konusunda destek oluyor.
İkili ilişkilerde akla takılan tüm kavramları, flört oyununun kurallarını ve aşk hayatında başarıya ulaştıracak ayrıntıları öğrenmek isteyen herkes için bir başvuru kitabı olan Flört Etme Sanatı sizlere kadın erkek ilişkilerinde bambaşka bir pencere açıyor.

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz hayatınıza renk katan bir oyun haline gelir. Flört etme sanatında başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en çok keyif alan siz olursunuz. İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor: Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?

Yazar: Adil Yıldırım
Sayfa: 112
Yayınevi: Karakarga

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"