Zarafeti öne çıkartan minimal tasarımlarıyla mücevher tutkunlarının favori markaları arasında yer alan ECCE, kolye uçlarına kattığı fonksiyonellik ile farklı kullanımları şekillendiriyor. ECCE mücevherleri ile mücevhere oyuncak yorumunu katan marka ışıl ışıl zarif pırlantaları kullanarak herkesi büyülemeye devam ediyor. Kategorileri sadece alanında kullanmanın dışına çıkan ECCE, kolye uçlarını artık bileklik olarak da kullanılabileceğini gösteriyor. Özel charm koleksiyonu hazırlayan ECCE bu charmları ister kolyenizde ister bilekliklerinizde kullanma imkanı veriyor.

Baget pırlantalı, yuvarlak veya dikdörtgen formda, pave pırlantalı veya vazgeçemediği yıldız montürlü alternatifleriyle istediğiniz altın rengi seçeneğiyle size hem kolye hem bileklik modelleri sunuyor.

Çift kullanım özellikli charmlarının yanı sıra Eye See You koleksiyonuna ait yeni çıkardığı göz charmlar da ayrıca dikkatlerden kaçmıyor. Eye See You koleksiyonunu sadece kolye olarak tasarlayan marka çok beğenilmesinin üzerine şimdi de kendinize ait olan zincir kolyelere rahatlıkla takıp çıkartacağınız charmlar tasarladı.

Şampanya köpüğü ve deniz mavisi renk alternatifleriyle bu göz charmlar sahip olduğunuz evdeki zincirlerinizle başka boyut kazanacak. Sevdiğinin gözü üzerinde olsun isteyenler yada kötü gözlerden uzak durmak isteyenlere bu charmlar çok iyi gelecek.

Herkes safiri genel olarak mavi olarak bilir ama beyaz safirin duruşu da çok başka ve yalındır. Uzun zamandır beyaz safir ile tasarladığı kolye uçlarıyla ön plana çıkan marka; cushion kesim, yıldız, kalp ve damla formlarıyla tasarladığı kolye uçlarını her geçen gün çeşitlendiriyor.

Lucky You koleksiyonu ile 4 yapraklı yoncaya 3 boyutlu form vererek ve pırlanta ile taçlandırarak tasarlayan marka tercih edenlere şans getirecek. Yoncanın yapraklarını 3 boyutlu ve kalp formunda tasarlayan mark orta kısmını ise bombeli ve pave pırlanta ile tasarlamıştır. Kolye ucunun arkasındaki ‘Lucky You’ özel damgası ile şans kolyesini üzerinizden çıkartmak istemeyeceksiniz.

İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü ECCE kadınlarını ağırlamaya devam ediyor. ECCE’nin iyi hissettiren diğer tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ya da GalataPort ECCE mağazasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm Beymen mağazalarından da dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

16 − twelve =