Yeni konsept artisan bakery’lerinde Paris, Viyana ve New York’un en özel lezzetlerini orijinal tariflerine sadık kalarak misafirlerine sunan Göçmen Artisan Bakery’ın lezzetleriyle bayramınızı tatlandırın! Global marka yolculuğuna çıkan ve yeni fırın ve pastane konseptlerinde, bir Avusturya lezzeti Sachertorte ve Fransız tarifi olan Paris Brest’i tüketiciyle buluşturan Göçmen’den, sevdiklerinize bayramda çok özel ve farklı lezzetler hediye edin.

Paris Brest
Göçmen’in yeni ürün gamında en öne çıkan lezzetlerin reçeteleri orjinaline sadık kalınarak hazırlanıyor. Örneğin bir Fransız tarifi olan Paris Brest, ilk defa 1892 yılında Fransa’nın Paris-Brest şehirleri arasında düzenlenen bisiklet yarışının parkuru üzerinde dükkanı olan bir fırıncı tarafından pişirilmiş. Fransız pasta ustası, bu pastaları hazırlarken bisiklet tekerleğine benzeyen eklerler yapmayı hayal etmiş.

Göçmen’in pasta şefleri sadece Paris Brest’i değil San Sebastian New York cheesecake’i de Mont Blanc’ı da en az aslı kadar lezzetli ve tadını damakta bırakacak şekilde formüle etti.

Sachertotte
Göçmen’in menüsünde özel bir yeri olan ve en gizli tarifler arasında yer alan bir Avusturya lezzeti Sachertorte ise 1832 yılından bu yana Avrupa’nın en büyüleyici lezzeti olma özelliğini koruyor. Sachertorte, dönemin Avusturya prensi Prens Von Matternich’in özel konukları için ortaya çıktı. Prens Von Matternich, ağırlayacağı konuklar için özel, büyüleyici ve şimdiye kadar tadılmamış bir pasta hazırlanmasını emretmişti. Kayısı reçeli ile süslenerek hazırlandığı için; kayısı ve çikolata lezzetlerinin buluştuğu harika bir pasta olan bu lezzet, bugün Göçmen’in yeni konsepti altında hazırlanıyor.

Çikolata Belçika’dan
Marka, gelenekten geleceğe taşıdığı bu lezzetleri, yenilikçi dokunuşlar ile misafirlerinin beğenisine sunuyor. Göçmen’in mutfağına koruyucu, yapay aromalar ve renklendiriciler girmiyor. Göçmen’in pasta ve unlu mamul şefleri tüm lezzetleri geleneksel reçetelerine sadık kalarak hazırlarken ürünlerinin hammaddelerini yerinde inceliyor. Örneğin pastalarda Belçika çikolatası kullanılıyor. Göçmen’in menülerinde bu en özel reçetelerin yanı sıra börek çeşitleri, kiş ve tartlar, kruvasan, poğaça, açma ve çörekler de yine en lezzetli ve orijinal tarifler olarak yer buluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"