İlişki koçu ve aile dizimi uzmanı Gül Çukur, 7 – 9 Ekim tarihleri arasında Crowne Plaza Florya’da ‘Aile Dizimi ve Yoga Kampı’nda misafirleri ile buluştu. Wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu ile birlikte düzenlediği kampta aile dizimi atölyesinden yogaya, meditasyondan kadın atalar şifa gecesine kadar birçok farklı çalışma gerçekleştirildi.

Çalışma hayatının yoğunluğuna ara vermek isteyenler Aile Dizimi ve Yoga Kampı’nda buluştu. Crowne Plaza’da gerçekleştirilen kampta ilişki koçu ve aile dizimi uzmanı Gül Çukur katılımcıların soyağacından getirdiği gizemi keşfederek ve atalarıyla bağ kurmalarını sağladı.

3 gün süren aile dizimi atölyelerinde katılımcılar rayına oturtamadığı ilişkileri, bolluk ve bereket inançları, kronik hastalıkları ve devam eden iç huzursuzluklarının köklerine doğru bir yolculuğa çıktılar.

Gül Çukur ile kendi özünüze döneceğiniz aile dizimi kampının yenisi ise 11 – 13 Kasım tarihleri arasında Alaçatı’da gerçekleştirilecek. Bu kampa katılmak için 0533 167 87 47 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"