Olaplex, yaz aylarında saçların maruz kaldığı ısı ve UV ışınlarına karşı koruyucu bakım sunuyor.

Olaplex N°6 Bond Smoother
Saçı ağırlaştırmadan pürüzsüzleştiren N°6 Bond Smoother, elektriklenmeyi 72 saate kadar azaltıyor. Kuru ve işlem görmüş saçlar için yaratılan özel formülü, saçları nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Saçtaki hasar görmüş bağları güçlendiren ve fön süresini kısaltan şekillendirici, bukleleri belirginleştirirken elektriklenmenin önüne geçiyor.

Olaplex N°7 Bonding Oil
Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısıya karşı koruyan onarıcı yağ, saç yapısını güçlendirirken canlandırıyor ve parlaklığını geri kazandırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştirmeyi ihmal etmiyor.

Olaplex N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum
Saçları çevresel faktörlere ve ısıya karşı koruyan N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum, saçlara parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırıyor. Antioksidan içeren formülüyle saçları 232 dereceye kadar koruyan ve 48 saat boyunca hava kirliliğine karşı kalkan oluşturan serum, bukleleri belirginleştirirken saçların daha kolay şekillenmesine yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"