Eski Türk Filmleri’ni izlerken Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Türkan Şoray’la röportaj yapma isteğim artmaya devam edince işe Hülya Koçyiğit ile başladım.

 

Babalar Günü etkinliği için bir AVM’ye davetliydi yılın babasını seçmek için. Öncesinde buluşup anneliği, sinemayı ve Sana & Toçev’in birlikte yaptığı projenin yüzü olması sebebiyle de sosyal sorumluluk projesi hakkında uzun uzun konuştuk. Anne Bebek Dergimiz’in Ağustos sayısında yayınlanacak olan röportajımı mutlaka okuyun diyerek başa dönüyorum şimdi.

 

Dik duruşu, düzgün Türkçesi, derin bakışları…

 

Röportajımıza keyifle başladık. Konuşurken kesinlikle ve kesinlikle göz teması kurmayı seven biri. Anne olduğu dönemde cahil olduğunu ve torunuyla birlikte keyifli bir ananelik süreci geçirdiğini anlatırken torunlarına duyduğu sevgi her kelimesinden anlaşılıyordu.

 

Her zamaki gibi çok şıktı ve harika bir cildi vardı. Kıskandım dersem yeridir.

 

Dipnot: Eski insanların aldığı havada, yediği yemekte ne var çok merak ediyorum. Her röportajım güzel ve özel benim için ama onlarla röportaj yaptığımda aldığım geri dönüş çok farklı oluyor bunu Zihni Göktay röportajımda da yaşadım.
*Röportaj Anne Bebek Dergisi Haziran 2011 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"