Haziran sayımız için röportajımızı çocukların çok sevdiği bir dizide rol alan İnci Türkay yani nam-ı değer Betüş’le yaptık. Röportajımızı gerçekleştirmek için şatoya yani stüdyoya gittik. Ben bayıldım buraya, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Resimde de görmüş olduğunuz pastanedeki yiyeceklerin hepsi yapma ama ne kadar da gerçek gibi duruyor öyle değil mi?

 

Ekranda muhteşem gözüken şato, gerçekten de harikaydı. Tabi siz benim şato dememe bakmayın burası stüdyo şato. Zamanlamamız harika diyerek başladık röportajımıza, çünkü tam da set arası verdikleri anda çaldık kapıyı, yaptık röportajımızı. Sorularımıza son derece içten cevap veren İnci Hanım’ın zayıflığı; şirinliği ve güzelliğinin yanında dikkatimi çeken bir diğer unsur oldu. Çocuk doğurmuş bir hali yoktu hiç. Konuşurken anneliği ne kadarda ciddiye aldığını anlıyorsunuz. Ali için 5 yıl ara vermiş her şeye her şeyi göze alarak hem de… Son günlerine kadar sette olan İnci Türkay, doğumdan sonra oğlunun her ilkini birlikte yaşama şansı olan ünlü annelerimizden. Kuralsızlığının içinde kuralları olan bir kadın o. Boşanma sürecini oğluna en az hasarla anlatabilmeyi başarma yolunda emin adımlarla ilerleyen biri o. Sokaktaki insanlara dizide verdiği enerjiyle yaklaşan biri o…

 

Aslında en önemlisi de Ali’nin annesi o. Oğlundan bahsettiğimiz sırada aramıza katılan Ali setlere alışık olmasından hemen bize çok güzel pozlar verdi. Aralarındaki bağ kıskanılacak türdendi. Birlikte çok güzel kareler verdiler ve çok güzel bir söyleşi gerçekleştirdik. Bu söyleşi için Anne Bebek Dergisi’nin Haziran sayısını beklemeniz gerekiyor.

 

Bu keyifli söyleşi için İnci Türkay’a teşekkür ediyoruz.

*Röportaj Anne Bebek Dergisi Kasım 2018 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"