Türkiye’nin lider deodorant markası* NIVEA’nın iz bırakmayan Black & White deodorant Serisine yeni ürünler katıldı. Yaz-kış demeden kullanılabilen yeni NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki, ter kokusuna karşı serideki en etkili korumayı sunuyor.

Yenilikçi koku teknolojisiyle geliştirilen formülündeki aktif içerikler sayesinde NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki, en sevilen giysileri lekelerden korumaya yardımcı oluyor. Kanıtlanmış iz bırakmayan formülü ile siyah giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu engelliyor. Hem kadın hem de erkekler için geliştirilen yeni deodorant serisi, uzun süreli koruma sağlarken, gün boyu süren hoş ve ferah bir his bırakıyor.

NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki sprey ve roll-on deodorantlar, anti-perspirant özelliği ile birlikte de terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"