“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 14 Şubat vesilesiyle Kahve Dünyası mağazalarından ve Kahvedunyasi.com’dan fondü seti alanları unutulmaz aşkların öyküsünün anlatıldığı Romeo & Juliet, Kürk Mantolu Madonna, Gurur ve Önyargı (Aşk ve Gurur) ile buluşturuyor.

Aşk, dünyanın en güzel duygularından biri… 14 Şubat Sevgililer Günü ise aşkı kutladığımız, taçlandırdığımız en özel gün… Bu günü daha da anlamlı kılmak isteyen çiftler, farklı hediye alternatifleriyle sevgilerini söylemenin farklı yollarını arıyor. Kahve Dünyası “Ona aşkını anlatmanın tatlı bir yolu daha var” diyerek farklı bir hediye alternatifi arayanlara paylaşımlık ve evde kolayca hazırlanabilecek, içinde çikolata kasesi, meyve tabağı, mumluk, mum, çatal ve bitter çikolatanın yer aldığı Fondü Seti’ni sunuyor.

Kahve Dünyası, 14 Şubat vesilesiyle Kahve Dünyası mağazalarından ve Kahvedunyasi.com’dan fondü seti alanlara unutulmaz aşkların öyküsünün anlatıldığı kitaplar armağan ediyor. Kahve Dünyası, Türk Edebiyatı’nın klasiklerinden Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna, İngiliz edebiyatının kült romancılarından Jane Austen’ın kaleme aldığı Gurur ve Önyargı (Aşk ve Gurur), William Shakespeare’in 400 yıldan fazla bir süredir eskimeyen romanı Romeo ve Juliet ile aşkın ne kadar güçlü bir duygu olduğunu herkese bir kez daha hatırlatıyor. 8 Şubat’ta başlayacak, stoklarla sınırlı kampanya Kahve Dünyası mağazalarında ve kahvedunyasi.com’da Şubat sonuna kadar devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"