Türkiye’nin köklü markalarından biri olan ve 74 yıldır kişisel bakım için çalışan Tarko Kozmetik, Lionesse markasının yeni fırçaları ile saçlarda devrim yaratacak. Geliştirilmiş antibakteriyel materyallerle üretilmiş fırçaları tüm saç tiplerine uyumlu yapısıyla bahar enerjisinin saçlarda hissedilmesini sağlayacak.

Zorlu bir seneden sonra saçlarımızın da iyi hissetmeye ihtiyacı var. Lionesse Kokulu Saç Fırçaları, saçlarımıza mis gibi bahar çiçeklerinin kokularıyla canlılık katacak. Saçlara hafif, ferah bir rahatlama sağlayan Lavanta, baharın habercisi olan Yasemin ve tepe noktası beyaz ve kırmızı gül olan ve saçlarda uzun süre kalıcılık sağlayan Gül kokuları ile Lionesse Kokulu Saç Fırçaları, esnek yapısıyla saçlara zarar vermeden ve canını yakmadan saçları açma özelliği ile dikkat çekerken, elektriklenmeyi de önlüyor.

Tüm saç tiplerine uygun olan Lionesse Kokulu Saç Fırçaları saç derisine masaj yapar ve saça canlılık ve parlaklık sağlar, yağlı bir görünüm vermez. Elektriklenmeyi önler ve saça bakım yapar. Yumuşak uçları sayesinde saçların kırılmadan ve yıpranmadan kolayca açılmasını sağlar. Fırça açıldıktan sonra 6 ay boyunca taraklar kokmaya devam eder ve her daim saçlarınızın gücünü ortaya çıkarır.

Lionesse Kokulu Taraklarına Kozmetik marketler, Trendyol ve Eve’den ulaşabilirsiniz. Ayrıca alacağınız Lionesse kozmetik ürünleri için https://www.instagram.com/lionesse.tr/ adresimize mutlaka göz atın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"