Saç bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim bakım ürünleri ile miniklerin favorisi olarak öne çıkıyor. Her saç tipine ve her ihtiyaca uygun çeşitlilik sunan, doğaya saygılı tavrı ile fark yaratan Ashley Joy, “Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürün çeşitliliğini incelikli bir şekilde geliştirmeye devam ederken, her döneme ve her ihtiyaca uygun çözümler sunarken, çocuklara özel geliştirdiği ürünleriyle de ilgi görüyor.

Ağaç yaşken eğilir derler; bakım da doğru yapıldığı noktada geleceği şekillendirir. Günümüz dünyasında birçok alternatif yer alsa dahi, çocukların daha o en saf, en yıpranmamış zamanlarında doğal güzelliklerini korumaları her ebeveyn için artık büyük önem taşıyor. Tamamen bitkisel ve doğal içeriklerle herkesin en iyisini hak ettiği noktasında ürünlerini geliştiren Ashley Joy geleceğe sımsıkı tutunan, her zaman öz güveni yüksek, bakımlı ve doğal güzelliğin değerini bilen minikler için geliştirdiği Çocuklara Özel Kolay Tarama Spreyi ile sadece ebeveynlerin değil, miniklerin de kalbinde özel bir yer ediniyor.

Anne, teyze, hala ya da herhangi bir anlamda hayatında çocuk olan biri; beraber geçirilen bakım rutini hem çok özeldir, hem de çok değerli… Onların o ipeksi ve doğal saçlarına bakım yapmak ve sonrasında güzel masallar anlatmadan önce saçlarını şefkatle taramak kusursuz anıların en güzelidir… Ancak kimi zaman bu anlamlı ve değerli rutin kabusa dönüşür çünkü ipeksi de olsa o saçlar taranması güç bir hale gelir. Doğasında annelik de olan ve dolayısı ile miniklerin ihtiyacını da ön gören Ashley Joy, miniklerin tüm ihtiyaçlarını ve gelişimini göz önünde bulundurarak yarattığı Çocuklara Özel Kolay Tarama Spreyi ile alanındaki farkını belli ediyor.

Büyükleri Bile Kıskandıran Miniklere Özel Özenli ve Kusursuz Bakım…
Saç bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy’un bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim gücü ile geliştirdiği Çocuklara Özel Kolay Tarama Spreyi, kalın, ince, hangisi olursa olsun, miniklerin her saç tipine uyum sağlıyor. Güzel bir banyo, duş ve saç bakımının hemen ardından ya da denizden ve havuzdan sonra hem kolayca tarama sağlayan, hem de saçları koruma altına alan bu özel bakım ürünü, hidrolize buğday proteinli formülü ve içeriğinde yer alan preparatlar sayesinde saça parlaklık verirken, zarar görmüş saçları güçlendiriyor, saçın kolaylıkla şekil almasını da destekliyor.

Miniklerin ihtiyaç duyduğu ideal bakımı sağlayan olan Ashley Joy Çocuklara Özel Kolay Tarama Spreyi’ni https://www.ashleyjoy.com.tr/ sitesinden inceleyebilir, adrese teslim online alışveriş keyfiyle hızla sipariş edebilirsin.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"