Bebeklerin kendileri küçük olsalar da ihtiyaçları oldukça büyüktür. Bebeklerimizin bakımı konusunda en çok zorlandığımız kısım ise banyo yaptırmak ve sonrasındaki bakım olabilir. Bu nedenle bebek banyo ürünleri, hem bebeğinizin bakımını daha doğru bir şekilde yapabilmeniz hem de yıkanmayı eğlenceye çevirebilmek için kurtarıcı ürünlerdir. Türkiye’nin köklü markalarından biri olan Tarko Kozmetik, Lionesse baby markasının bebek ürünleriyle ailelerin kurtarıcısı olmaya aday.

Lionesse Baby Hayvancıklı Banyo Lifi, sevimli yapısıyla bebeklerinize eğlenceli bir duş deneyimi sağlayacağı gibi banyo yapılırken vücudun sabunla daha rahat temizlenmesine yardımcı oluyor.

Bir diğer ürünü olan %100 Pamuktan üretilen Bebek Bakım Eldiveni ise yumuşak yapısı ile bebeklerinize masaj yaparken keyif almasını sağlar.

Bebeklerin hassas tırnakları için özel tasarlanan tırnak makaslarıyla ve bakım setleriyle bebeklerinize gereken hassas tırnak bakımını rahatça yapabilirsiniz. Özel büyüteç sayesinde bebeğinizin tırnağını rahatça kesebilirsiniz.

Esnek yapısı, sık ve yumuşak uçlu dişleriyle bebeğin saç derisine zarar vermeden konakları temizlemenize yardımcı olan Konak Tarağı ise bebeğinizin saç derisini doktorunuzun önerdiği yöntemle yumuşattıktan sonra fırça yardımıyla nazik hareketlerle tarayarak konakları temizleyebilirsiniz. Tarağı sterilize etmek için sıcak suyla yıkamak ve bir havlu yardımıyla nazikçe kurulamak yeterlidir.

Özenle seçilmiş kaliteli ve güvenilir bebek bakım ürünleri, kategorilere göre değişen bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçeceğiniz pek çok bakım ürünü, bebeğinize ve size bakım rutinlerini daha çok sevdirecek. Böylece bebeğinizle oynayarak neşeli dakikalar geçireceksiniz. Bu bebeğinize günün geri kalanında da pozitif etki sağlayacak.

Miniğinize alacağınız bakım ürünleri için kalite ve uygun fiyatın adresi Lionesse Baby ve https://www.instagram.com/lionesse.tr/ adresimize mutlaka göz atın. Ayrıca ürünleri e-bebek, LC Waikiki, Keyif Bebesi, Civil gibi birçok satış kanalında görebilirsiniz. Bebek bakım ürünleri ile bebeğinize aradığı konforu ve rahatlığı sağlayacaksınız.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"