135 yıllık İsviçreli Hero Baby, çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren ve gelişimlerini destekleyen masallara hayat veren Masal Bulutu ile beraber anlamlı bir projeye imza atıyor. Ebeveynlerin bebekleriyle olan iletişimine değer katmayı hedefleyen bu özel iş birliği ‘Meyveler, Buğday ve Arının Sihirli Yolculuğu’ adlı masal dinletisiyle Spotify’da ve diğer mecralarda 23 Ekim tarihinden itibaren yayında!

Bebeklerin sağlıklı gelişimine destek veren Hero Baby, tahıllı kaşık mamalarının uyku ile olan ilişkisine odaklanarak Masal Bulutu ile güçlerini birleştirdi. Bebeklerin daha kaliteli ve huzurlu bir uyku almasına yardımcı olan tahıllı kaşık mamalarla bütünleşen masal dinletisi, uyku öncesinde keyifli bir yol arkadaşı oluyor.

Bebekler, ‘Meyveler, Buğday ve Arının Sihirli Yolculuğu’ adlı masalı dinleyerek hem tahılların ve meyvelerin faydalarını öğrenecek hem de mışıl mışıl uykuya dalacak. Masal Bulutu’nun yazdığı ve seslendirdiği bu özel masal, buğday, meyveler ve arının dünyayı keşfetmek için çıktıkları maceradan yola çıkıyor.

Çocuklara doğal hayatın muhteşem döngüsünü anlatan öğretici masalda arıların, meyve ve buğdaylarla olan ilişkisi eğlenceli, öğretici ve keyifli bir dille anlatılıyor.

Hikayenin baş kahramanı olan Ela’nın sağlıklı beslenme yolculuğuna renk katan hikayede meyvelerin vitamin kaynağı olmasından, tahılların zengin lif içeriğinden, arıların meyve ve bitki türlerinin tozlamaşındaki önemi aktarılıyor, pek çok farklı konu masalsı bir dille çocuklarla paylaşılıyor.

Meyveler ve çeşitli tahılların gücüyle hazırlanan Hero Baby Tahıllı Kaşık Mamalarıyla bütünleşen bu özel yolculuk, Masal Bulutu tarafından seslendiriliyor, Spotify üzerinden bebekler ve çocuklar ile buluşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"