Pandemi nedeniyle pek çok kurumsal etkinlik ve eğitim artık yapılamıyor. Bu süreçte ekiplerini motive etmek ve uzaktan da olsa bir araya gelip mutfağı keşfetmek ve keyifli birkaç saat geçirmek isteyen şirketler, Mutfak Sanatları Akademisi’nin online workshop’larına katılıyor. Birbirinden lezzetli menülerin, dünyadan farklı tatların hazırlandığı online workshop’larda, katılımcılara Eğitmen Şef’le birlikte interaktif bir deneyim imkanı da sunuluyor.

Online workshop’lar, katılımcıların da şefle birlikte eş zamanlı olarak ilerleyerek evlerinde uygulayacağı uygulayacakları şekilde minimum 15, maksimum 50 kişi için organize edilebiliyor.

Workshopta kullanılacak malzemeler, tıpkı MSA mutfaklarındaki workshoplarda olduğu gibi, reçetelere göre ölçülmüş ve porsiyonlanmış şekilde özel paketlerde, MSABOX kutuları ile katılımcıların evlerine etkinlik öncesinde ulaştırılıyor.

Arzu eden kurumlar için sadece demo olarak yani şefin anlattığı ve katılımcıların izleyip daha sonra evlerinde uygulayabildikleri formatta da etkinliğe katılmak mümkün.

Kişi sayısı 50 üzerinde olan etkinlikler için de yine demo işleyişinde etkinlik gerçekleşiyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"