Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Disney sürprizlerle dolu bir kampanyaya imza atıyor… Pratik, lezzetli ve bir o kadar da besleyici ürünler sunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve dünyanın kalplere dokunan eğlence markası Disney, çok renkli bir kampanya için bir araya geldi.

14 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında katılımcılara, Nesquik® ve Cornflakes® paketlerinin arkasında bulunan QR kodu taratarak, Disney’in efsane karakteri Mickey ile eğlenceli oyunlara erişim fırsatı sunuluyor. Ayrıca yapılacak çekiliş ile toplam 1500 kişi, Disney’den Mickey tasarımlı okul çantası ve kırtasiye seti; 50 kişi de 5 bin TL değerinde Param Kart kazanma şansı yakalayacak.

Nestlé tutkunlarına pratik, lezzetli ve bir o kadar da besleyici kahvaltı ve ara öğün alternatifleri sunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, Disney ile yaptığı iş birliği ile çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor. İş birliği çerçevesinde Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Disney’in birlikte yürüteceği kampanyalar, birbirinden renkli sürprizlerle dolu olacak.

Kampanya 14 Nisan’a kadar devam ediyor…
Nesquik® ve Cornflakes® markalarını kapsayan işbirliği kapsamında kampanyalı kahvaltılık gevrek paketlerinde minikleri, geçmişten bugüne dünyanın en çok tanınan ve sevilen popüler kültür ikonu Mickey temalı eğlenceli aktivasyonlar bekliyor. Katılımcılara, paketlerin arkasında yer alan QR kodu taratarak, Mickey ve arkadaşları ile eğlenceli oyunlara erişim fırsatı sunuluyor. 15 Ocak’ta başlayan ve 14 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca, 50 şanslı kişiye her türlü alışverişlerinde kullanabilecekleri 5 bin TL değerinde Param Kart; toplam 1500 kişiye de Disney’den 9 parçadan oluşan Mickey tasarımlı okul çantası ve kırtasiye seti hediye edilecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"