Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul, büyülü atmosferiyle 2022 yılına merhaba diyor. Nobu İstanbul, yılbaşı gecesi misafirlerini özel Omakase menüsüyle eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Bu gastronomi deneyimine ise dünyaca ünlü DJ Kasia ile DJ Erez Öztürk performanslarıyla eşlik ederek Nobu İstanbul misafirlerinin yeni yıl heyecanlarına ortak oluyor.

Açılışının ardından şehrin gözde mekanı haline gelen Nobu İstanbul, ilk kez yılbaşını kutlayacağı 31 Aralık gecesi için misafirlerine çeşitli sürprizler hazırlıyor. Nobu İstanbul, şık atmosferi ve modern bakış açısıyla yeni yılda eğlenceli anlara tanıklık etmek isteyen misafirlerine unutulmayacak bir müzik deneyimi yanı sıra Japon mutfağından seçkileri aynı çatı altında buluşturuyor.

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla şehrin tüm güzelliklerini büyüleyici ambiyansıyla buluşturan Nobu İstanbul, sofistike menüsüyle yılbaşı ruhunu yaşatıyor. Nobu İstanbul şefi Joshua Treacy ve ekibi tarafından özenle hazırlanan yılbaşı Omakase menüsü; enfes tatlarının yanı sıra Nobu’nun vizyonunu yansıtan sunumuyla da göz doldurarak yeni yılı karşılıyor.

Mekan akustiği özel olarak hesaplanan Nobu İstanbul, uluslararası arenanda ilgi gören ünlü DJ Kasia performansıyla yeni yıla enerji dolu bir giriş yapıyor. Los Angeles’taki ilk çıkışından sonra kariyerinde hızla ilerleyen DJ Kasia özel performansıyla birlikte Nobu İstanbul müzik direktörü DJ Erez Öztürk sınırsız eğlenceyle yeni yıla merhaba demek isteyenleri bekliyor. Nobu İstanbul, yılbaşı ışıltısını restoranda deneyimledikten sonra misafirlerinin konforu için özenle hazırlanan Nobu Suit’te büyüleyici bir konaklama konseptine davet ediyor. Boğaz’a karşı konumlanan ve eşsiz manzaranın yansıttığı ışıkla birlikte yeni yıla huzur içinde uyanmak isteyen misafirlerini lüks bir konaklama anlayışı ile karşılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"