HoHoOuch ile tanışın. Hepimiz gibi Noel Baba’nın da bu senesi kelimenin tam anlamıyla rayından çıktı. Kafası yılbaşı dilekleri ve hediyeleriyle meşgulken gözlerini son mesajları kontrol etmek için bir anlığına yoldan ayırdı ve bom! Kızağı karlara gömülen Noel Baba yerinden fırladı. Neyse ki iyileşebilmek için dinlenirken yardımcıları hediyelerin gönderimi için var gücüyle çalışıyor.

Noel Baba’nın kırmızı kıyafeti ve minimal ibreler saatin beyaz kadranında yerini buluyor ve transparan, kar tanesi desenli bir kayışla tamamlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen bu tasarım sade, şık ve bir yılbaşı kazağıyla şüphesiz harika duracak.

Evde kalmak için süslen
Hiçbir yere gitmemek için süslenmek, moda dünyasının yeni kendini iyi hissetme yolu. Ve yeni Swatch Yılbası Koleksiyonu size bir partiye gitmek için hazırlanma motivasyonu aşılayacak, zira bazen bir parti için hazırlanmak partinin kendisinden bile daha eğlenceli.

Grilerin ve doğal renklerin başrolde olduğu sonsuz renk paletini unutun. BLUMINO, MULTILUMINO, LUMINESCENT ROSE ve BLUE SPARKLE’ın da aralarında bulunduğu 15 parlak ve ışıltılı saat arasından tercihinizi yapın. Her kadranda 150’den fazla parıltı göz alıyor, ışıltılı kayışlar daha fazla parlaklık getiriyor ve süslenmenin verdiği mutluluk hissini kutluyor – tek başınıza olsanız bile.

Yürü ve ışılda. Zaman her şeyden önce onu nasıl değerlendirdiğinle ilgili.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"