Başarılı kadınlara hayranım ben ve bunu söylemekten hiç ama hiç bıkmayacağım. O başarılı kadınlardan biri olan CNNTürk ekranlarından hafta sonu bize merhaba diyen Pınar Esen ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik geçen gün evinde.

 

Birçok şeyi konuştuk. Anne Bebek Dergimizin Ocak sayısında okuyabilirsiniz. Şimdi röportaj sırasında olanlara dönelim. Okuldan çıktığında “Fotoğrafçı abla geldi mi?” diye bizi bekleyen Güney oyununu bölemediğinden kapıda bizi Pınar Hanım, ekrandaki samimi gülüşü ile karşıladı. Sonra iyi bir ev sahibi olarak bize kahve ikram etti. Bi kahvenin kırk yıl hatrı vardır diyerek başladık konuşmaya.

Sohbetimiz sırasında yanımızda oturan Güney bizimle çok ilgilenmedi, çünkü kendileri annesinin telefonuyla oyun oynamaktaydı ve yenildiğinde ise “sesinizden rahatsız oldum” deyip bizim üzerimize atmaktaydı. Yendiğinde ise tüm çocuklar gibiydi. Tam da bu noktada, röportajımız bitmiş olduğundan, Güney’in keyfi yerinde olduğundan, dergi için güzel pozlar verdi bize. Biraz bizi zorladı öncesinde ama uyumlu ve söz dinleyen bir çocuk olduğundan tamamladık çekimleri de saatler sürmeden. Pınar Hanım şu cümleyi Güney’e okuyun lütfen. Ben onun saçlarına bayıldım, ne yakışıklı çocuk o öyle yahu.

Geldiğimizde karşılamasa da giderken bizi kapıdan uğurlayan Güney’den biz bir türlü ayrılamadık çünkü röportajımız sırasında susan çocuk kendine geldi ve başladı anlatmaya. On dakikadan fazla kapı muhabbeti yaptık ama sonunda Güney’den bir şekilli kurabiye yeme sözü aldık. En kısa zamanda görüşmek üzere diyerek Pınar Hanım’a çooook teşekkür ederim.

*Röportaj Anne Bebek Dergisi Ocak 2013 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

Fotoğraf: Event’s Hill Photography

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"