Pediatristler tarafından en çok önerilen marka* olan Bepanthol Baby düzenli kullanımda pişiği önleyerek hem bebekleri hem de anne-babaları rahatlatıyor.

Pediatristler tarafından en çok önerilen* pişik önleyici merhem olan Bepanthol Baby parfüm, koruyucu, renklendirici ve paraben içermeyen formülü ve nefes aldıran yapısıyla anne babalara pişiği önlemeleri ve bebeklerinin cildini esnek, nemli, yumuşak ve pürüzsüz tutmaları için yardımcı oluyor. Her bez değişiminde kullanılması tavsiye edilen ürün ilk kullanımdan itibaren koruma sağlıyor. Bebeklerin hassas cildini koruyarak pişik ve benzeri tahriş durumları sonucu ortaya çıkabilecek olumsuz etkenlerin önlenmesine yardımcı olur.

Ürün, geçtiğimiz aylarda bebekleri Roman’ı kucaklarına alarak yeni anne baba olan Öykü Karayel ve Can Bonomo çiftinin yer aldığı bir reklam filmi ile tanıtılıyor.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30, 50 ve 100 gr’lık kutularda eczanelerde, ulusal zincir mağazalarında ve e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30gr 34,90TL
Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 50gr 49,90TL
Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100gr 79,90TL

Bağımsız araştırma firmasının 287 pediatrist ile yaptığı Türkiye temsili araştırma sonuçlarına göre, dermo-kozmetik markaları arasında*

Reklam Filmi Backstage Video Link: https://we.tl/t-KJ1xnz4uhH

Reklam Filmi Link: https://www.youtube.com/watch?v=ky1tVKGAcQY

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"