Tüm ürün ailesini bebeklerin gelişim evreleri ve farklılaşan ihtiyaçlarına göre yenileyen Uni Baby, %95 doğal kaynaklı içerik ve saflaştırılmış su formülüyle yenidoğan cildinin ihtiyacına göre geliştirilen Yenidoğan Saç ve Vücut Köpük Şampuanı’nı ailelerle buluşturdu.

Türkiye’nin lider bebek bakım markası Uni Baby, bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığı ilhamla tüm ürün ailesini yeniledi. Uni Baby, gelişim evrelerine göre şekillenen ürün ailesi yaklaşımı ile bir ilki gerçekleştirirken banyoda ilk günden itibaren güvenle tercih edilen Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut Köpük Şampuanı’nı da ailelerin kullanımına sundu. %95 doğal kaynaklı içerik ve saflaştırılmış su formülüyle Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut

Köpük Şampuanı, yenidoğan cildinin ihtiyacını karşılıyor.
Uni Baby Danışman Doktoru Neonatolog Murat Palabıyık, ailelerin şampuan seçimlerinde en önemli kriterlerden birinin doğal içerik beklentisi olduğunu belirterek, “Cildimizin sağlığı, tüm organlarımızın sağlığını etkiler. Hayat boyunca sağlığın temellerinin atıldığı bebeklik döneminde, sağlıklı bir cilt için doğal içerikli ve bebeklere özel hazırlanmış cilt bakım ürünlerinin kullanılması gereklidir.” dedi.

“Bebekler değişir, Uni Baby yetişir” diyen Uni Baby, tüm ürünlerindeki yepyeni yüzü ve içerikleriyle bebek bakımının her evresinde ebeveynlerin en güvenilir yol arkadaşı oluyor.

Yorum Gönder

three × three =