Sağlıklı yaşam trendinin festivali Reformist, markalara ve festival ziyaretçilerine farklı deneyim platformları sunan Dream Sales Machine tarafından 1819 Mayıs  tarihleri arasında “Reform Yourself temasıyla Feriye’de düzenleniyor. Katılımcılara tek çatı altında sağlıklı yaşam ve spor odaklı kapsamlı bir deneyim yelpazesi sunan Reformist, aynı zamanda katılımcıların kendi programlarını oluşturabilecekleri bir festival kurgusuna sahip bulunuyor. Uzman trainerlar ile çalışma fırsatı da sunan Reformist’in biletleri dsmbilet.comda satışa sunuluyor.

Geniş deneyim yelpazesi
“Reform Yourself” temasıyla gerçekleştirilecek festivalde katılımcılar yogadan crossfit’e uzanan geniş bir yelpazede pratiklerle aktif yaşamı sahiplenme, daha önce deneyimleme fırsatı bulamadıkları farklı derslere katılıp ilgi alanlarını genişletme, açık mutfak alanında yepyeni tarifler öğrenme ve tüketim toplumunda üretken bireyler olmak için yaratıcı atölyelere katılma fırsatı yakalayacak.

Yenilenmek için ilk adım
Sağlıklı yaşam ve spor odaklı geniş bir deneyim alanı sunan Reformist, katılımcıların kendi programlarını oluşturabildiği bir festival kurgusuna sahip. Etkinlik, yogadan çıkıp sağlıklı bir mutfak deneyimi yaşama, yönlendirmeli meditasyona katılıp grup derslerini deneyimleme, alışveriş yapıp seminerlere katılabilme imkanı sağlayan bir platform oluşturuyor. Festival ziyaretçisinin zihinsel, fiziksel ve ruhsal reformunu gerçekleştirme fırsatı sunan Reformist, bireylerin hayatlarına yönelik sorumlulukları alma bilincine sahip olmalarını ve tümüyle yenilenmek için gereken ilk adımı atmalarını amaçlıyor. Katılımcılar Reformist’te uzman trainer’lar ile çalışma şansını da yakalıyor.

Pratikler ve eğitimler
Reformist’in stüdyo alanlarında ziyaretçiler profesyonellerle öğretici ve eğlenceli derslere katılabilecek, kişisel güçlerini keşfederek daha önce deneyimleme fırsatı bulamadıkları farklı derslerde ilgi alanlarını genişletebilecek. Stüdyolarda verilecek dersler arasında yoga dersleri, nefes ve meditasyon pratikleri, pilates, bale fitness, zumba, urban dance, jumping fitness, crossfit, kickbox, spinning ve grup dersleri yer alıyor. Festivalin seminerleri ise akademisyen ve uzmanların katılımıyla gerçekleşecek. Katılımcılar seminerlerde bilgilerini tazeleme imkanı bulacak, yaratıcı atölye çalışmalarına katılabilecek.

Yüzü aşkın dersin yer aldığı Reformist 2019 programı çok reform-ist.com.tr adresinde.

Lezzetler ve keşifler
Reformist’in açık mutfak alanında usta şefler ve uzmanlar eşliğinde taptaze tariflerle pratik ve lezzetli sofralar kurmanın sırları da katılımcılarla paylaşılacak. Pratikler arasında sağlıklı barlara uğrayıp yenilenmek de yer alıyor. Ayrıca giyimden aksesuara, spor ekipmanlarından tasarımlara, dekoratif ürünlerden sağlıklı atıştırmalıklara kadar Reformist dünyasının ruhunu tamamlayan markalar da pop up store alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"