Homend’den evlilik hazırlıkları yapanlara ve evini yenilemek isteyenlere özel avantajlı kampanya… Homend, “Seç – Kombinle – Yüzde 15 İndirimle Al” çeyiz kampanyası ile yeni evlenecekler ve evini yenilemek isteyen çiftlerin temel ihtiyaçlarını karşılamaları için muhteşem bir fırsat sunuyor. Kahve Makinesi, Çay Makinesi, El Mikseri, Blender, Mutfak Robotu, Meyve Sıkacağı ve Stand Mikser ürünlerinden oluşan Senin Evin, Senin Zevkin paketi ile birbirinden güzel renk seçenekleri tüm çiftleri mutlu edecek.

“Senin Evin, Senin Zevkin” paketi ile Homend yeni evlenecek çiftlere muhteşem bir kampanya sunuyor. Çay makinesi, el mikseri, blender, kahve makinası, mutfak robotu, meyve sıkacağı ve stand mikserlerden oluşan avantajlı Homend Evlilik Paketi ile evini yenilemek isteyenlerin mutluluğunu paylaşıyor.

Çiftler, “Seç – Kombine – Yüzde15 İndirimle Al” kampanyası kapsamında yer alan seçili ürünlerden beğendikleriyle kendi evlilik paketlerini oluşturabiliyorlar. En az 4 ürün seçerek oluşturulabilen Evlilik Paketi için aynı üründen en fazla 2 adet pakete dahil edilebiliyor. İstedikleri ürünleri seçen çiftler Homend’den yüzde 15 oranındaki avantajlı fiyatlarla kendi paketlerini oluşturabiliyor.

Mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz
Mutfaklarda elinizin altında olacak hem pratik hem de işlevsel ürünlerin yer aldığı bu özel kampanyalı pakette yer alan ürünleri kullanırken mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz. Tatlı kahve sohbetleri, keyifli kahvaltılar, en leziz yemekleri paylaşan eşlerin mutfaktaki en becerikli ve pratik yardımcıları Homend küçük ev aletleri olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"