25 yıllık uzmanlığa dayanan Misel Su Teknolojisi’nin mucidi Bioderma’dan hassas göz çevresi ve dudaklar için yepyeni bir keşif! Tek bir hamlede kalıcı makyajı temizler, kirpikleri güçlendirir ve göz çevresini yatıştırır. Hassas Göz Çevresi ve Dudaklar İçin Çok Daha Fazlası: Sensibio H2O Eye! Hassas göz çevresi ve dudaklar için suya dayanıklı & kalıcı makyajı çıkaran ve kirpikleri güçlendiren, durulama gerektirmeyen çift fazlı misel temizleyici.

Bioderma’dan misel su kategorisinde 25 yılın ardından çift fazlı misel su kategorisinde yepyeni bir çözüm! Hassas göz çevresi ve dudaklar için durulama gerektirmeyen, suya dayanıklı & kalıcı makyajı çıkaran, kirpikleri güçlendiren çift fazlı misel temizleyici “Sensibio H2O Eye” eczane raflarında yerini aldı! Patentli misel su teknolojisi ve aktif bileşen Provitamin B5 içeriğiyle bir makyaj temizleyicisinden çok daha ötesi…

Yatışmış, rahatlamış, neme doymuş göz çevresi ve dudaklar, güçlenen kirpikler…
Sağlıklı bir cilt için cildi derinlemesine temizlemek kadar cilt bariyerinin güçlü olması da önemlidir. Covid’in ardından yapılan araştırmaların da gösterdiği gibi tüketiciler cilt temizliği aşamasından itibaren cilt bariyerini önemsiyor ve cildine saygı duyan ürünler tercih ediyor.* Cildin bariyerini güçlendiren ve cilt sağlığını önemseyen ürünler geliştiren, dermatologların bir numaralı markası** Bioderma, misel su kategorisinde yepyeni bir keşfe imza atıyor! Bioderma Laboratuvarları ve dermatologlarla birlikte geliştirilen Sensibio H2O Eye, hassas göz çevresi ve dudaklar için suya dayanıklı & kalıcı makyajı çıkaran ve kirpikleri güçlendiren durulama gerektirmeyen çift fazlı misel temizleyici olarak sektöre hızlı bir giriş yapıyor.

Sensibio H2O Eye, içeriğindeki 25 yıllık uzmanlığa dayanan misel su teknolojisi ve etkin çift fazı sayesinde suya dayanıklı makyajı bile gözlerden ve dudaklardan tek bir hamle ile cilde zarar vermeden mükemmel bir şekilde temizliyor. 3’ü 1 arada etki sunan Sensibio H2O Eye, makyaj temizleme gücüne ek olarak, içeriğindeki Provitamin B5 ile ikili güçlü etki sunarak; kirpikleri ve cildin doğal bariyerini güçlendiriyor ve nemlendiriyor. Kirpiklere bakım yaparak kirpiklerin daha yoğun, daha kalın ve daha hacimli olmasını sağlıyor. Prebiyotik içeriği sayesinde göz çevresindeki hassasiyeti gidererek göz çevresini rahatlatıyor ve yatıştırıyor. Patentli D.A.F*** kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini yükseltiyor. Gözleri yakmıyor ve formülünde yer alan %30 optimize edilmiş yağ formundaki faz, %70 bitkisel kökenli misel su fazıyla; ciltte herhangi bir yağlı tabaka bırakmıyor, eşsiz ve pratik bir deneyim sunuyor. Cildin pH’ı ile uyumludur (pH 5.5) olup oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. 28 günün sonunda deneyenlerin %93’ü kirpikleri güçlendirdiğini belirtiyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"