Yüzeyleri “nostaljik kara tahta”ya dönüştüren Chalky, çocuk odalarına eğlence katıyor. Nippon Paint tarafından geliştirilen iç cephe boyası, çocuk odalarına dekoratif bir hava katarken miniklerin hayal güçlerini sınırsız yaşamalarını da sağlıyor…

Yaşam alanlarının sınırlarını belirleyen duvarlar, ev hayatına renk katan, dekoratif unsurlarla süslenen, en son trendlerin yansıtıldığı ve çocukların eğlenerek zaman geçirdiği yüzeylerin başında geliyor… Çocuk odalarında değişiklik yapmak isteyenlere yaratıcı çözümler sunan Nippon Paint Chalky, uygulandığı yüzeyleri yazı tahtasına dönüştürüyor. Üzerine tebeşirle yazı yazılabilen, resimler çizilebilen bir kara tahtaya dönüşen duvarlarla çocuklar odalarında daha keyifli zaman geçiriyor.

Pembe, mavi ve yeşil gibi alternatif renk seçenekleriyle Nippon Paint Kara Tahta Boyası Chalky, odalarda miniklerin sınırsız hayallerine yer açıyor. Resim yaparak hayal gücünü geliştiren çocuklar, birbirinden yaratıcı figürler yaratabilir veya yazı tahtasına dönüşen duvarlarla sınıf havasında ders çalışabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"