Tommy Hilfiger, İlkbahar 2024 sezonunda Stray Kids ile tekrar buluşuyor. Yeni kampanyada tasarımcı Tommy Hilfiger’ın modern prep klasiklerine yönelik orijinal vizyonu yeniden yorumlanıyor. Markayla tekrar bir araya gelen K-pop grubu ikinci kampanyada Tommy Hilfiger’ın Kırmızı, Beyaz ve Lacivert DNA’sını kutluyor. 

AMSTERDAM, HOLLANDA (NİSAN 2024) – Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, İlkbahar 2024 sezonunda Stray Kids ile tekrar buluşuyor. Yeni kampanyada tasarımcı Tommy Hilfiger’ın modern prep klasiklerine yönelik orijinal vizyonu yeniden yorumlanıyor. Dünya turu sırasındaki molalardan anların yakalandığı kampanyada grubun kolektif enerjisi ve aralarındaki benzersiz bağ, kırmızı, beyaz ve lacivert bir mercekten yansıtılıyor.

“Çocukluğumuzdan beri TOMMY HILFIGER markasının hayranıyız ve iş birliğimizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz” diyen Stray Kids grubu şöyle devam etti: “Bu çekime de tıpkı grubun hayatı gibi yaklaştık. Herkes kendi benzersiz kişiliğini kattı ve bu yaklaşımları Tommy’nin klasik Amerikan ‘cool’ tarzıyla bir araya getirdik. Hem çok çalışıp hem bu kadar eğlenmemiz çok keyifli. Hayranlarımızın kamera arkasındaki hayatımızdan kesitleri keşfetmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Tommy Hilfiger da şu yorumda bulundu: “Pop kültürün moda ve eğlenceyi buluşturması bana hep ilham kaynağı olmuştur. Dünyanın en popüler gruplarından biri olan Stray Kids, hem müziği hem grup üyelerinin tarzları sayesinde uluslararası izleyicilerle bağ kurmalarını sağlayan iyimser bir bakış açısına sahip. Onlarda gördüğüm kararlı ruh, gelecek nesil için ikonik görünümler sunma konusunda bana ilham veriyor.”

Stray Kids’in en yeni albümü ‘ROCK-STAR’, grubun Billboard 200 listesinde art arda en üst sıralara yükselen dördüncü albümü oldu ve dünya çapındaki yıldız statüsünü daha da güçlendirdi. Grup, TOMMY HILFIGER Sonbahar 2023 kampanyasıyla Tommy ailesine katılmasından sonra bu kez İlkbahar 2024 kampanyasında başrolü üstleniyor. Modern prep klasikler giyen grup üyeleri Bang Chan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Felix, Seungmin ve I.N.’in çekimleri Conrad Seul Oteli’nin 36. katında Sean Thomas tarafından gerçekleştirildi.

İlkbahar 2024 koleksiyonu, Amerikan gardırop ikonlarına kırmızı, beyaz ve lacivert renklerde zahmetsiz temel parçalarla mükemmel yorumlar getiriyor. Markanın prep mirasına odaklanan koleksiyon konfor, iyimserlik ve özel dikim zarafetini buluşturuyor. Polo tişörtler, kazaklar, özel dikim kalitesinde takımlar ve kolejli montlar markanın rafine dokunuşları, güncellenen siluetler ve şık kumaşlarla yeniden hayat buluyor.

İlkbahar 2024 koleksiyonu sezon boyunca tommy.com‘da, dünya çapındaki TOMMY HILFIGER mağazalarında ve seçili toptan satıcılar aracılığıyla müşterilerle buluşacak. Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger ve #StrayKids etiketlerini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"