ECOVACS, süpürme ve paspaslama işlemlerini yerleşik bir oda spreyi ile birleştiren 9’u 1 arada robot süpürgesi DEEBOT T9’u piyasaya sundu. Geliştirilmiş TrueDetect 3D 2.0 engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi ve TrueMapping 2.0 hassas navigasyon teknolojisini kullanan DEEBOT T9, kullanıcılara en üst düzeyde temizlik deneyimi sunuyor.

Dünyanın önde gelen ev hizmeti robot üreticisi ECOVACS ROBOTICS, süpürme ve paspaslama işlemlerini yerleşik bir oda spreyi ile birleştiren 9’u 1 arada robot süpürgesi DEEBOT T9’u piyasaya sundu. DEEBOT T9, gerçek zamanlı engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi olan ECOVACS’ın lider TrueDetect 3D 2.0 özelliği, hassas navigasyon sağlayan TrueMapping 2.0 özelliği, 3 Boyutlu Haritalama özelliğine sahip ECOVACS HOME uygulaması ve derinlemesine temizlik yapan OZMO Pro 2.0 Elektrikli Paspaslama Sistemi gibi 9 çarpıcı özelliği ile ev temizliğinde çıtayı yükseltiyor.

Evinizin 3 boyutlu haritasını çıkarıyor
DEEBOT T9, hafızasında yüksek hassasiyetli 2D ve 3D haritalar oluşturuyor ve bu haritaları saklıyor. Geliştirilmiş TrueDetect 3D 2.0 engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisini ve TrueMapping 2.0 hassas navigasyon teknolojisini kullanan DEEBOT T9, kullanıcılara en üst düzeyde akıllı temizlik deneyimi sunuyor. TrueDetect 3D 2.0 teknolojisi, farklı türdeki engelleri hızlı bir şekilde algılamak ve bu engellerden stratejik olarak kaçınmak için yükseltilmiş bir algoritma kullanıyor. DEEBOT T9, 70-350 milimetre algılama aralığı ile, geleneksel kızılötesi teknolojisini kullanan ürünlerden on kat daha doğru bir şekilde nesne boyutlarını her bir milimetresine kadar algılayabiliyor. Ayrıca DEEBOT T9, en karanlık ortamlarda bile kesintisiz olarak gezinmeye devam edebiliyor. TrueDetect 3D 2.0 teknolojisi robot süpürgenin çarpışmaları önlemesini sağlıyor ve böylece kullanıcıların robotu sürekli olarak takip etmesi ya da temizlemesi gerekmiyor.

TrueDetect 3D 2.0 ve TrueMapping 2.0 teknolojilerini 3 boyutlu haritalar ile birleştirmek, kullanıcılar için temizlikte yepyeni bir dönem başlatıyor. Kullanıcılar bu haritalar aracılığıyla robot süpürgenin tam konumunu hızlı bir şekilde bulabiliyor, ECOVACS HOME uygulaması ile 2D ve 3D haritalar arasında geçiş yaparak tüm temizlik görevlerini anında yönetebiliyor. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip ECOVACS HOME kullanıcılara daima en uygun temizleme rotasını sunuyor. Kullanıcılar, kullanılan su miktarı, emiş gücü, temizleme süresi ve farklı odalar için oluşturulan rotalar gibi gereken tüm ortak özellikleri uygulamada görebiliyor.

Zemini temizlerken havayı da tazeliyor
DEEBOT T9, aynı anda hem zemin temizleme hem de havayı tazeleme konusunda sektörde bir ilk olarak dikkat çekiyor. DEEBOT’un mobil sistemine bağlanan oda spreyi, kullanıcılara geleneksel temizliğin ötesinde bir süpürme ve güzel bir koku deneyimi sunuyor. Oda spreylerinin benzersiz tasarımı, küf ve evcil hayvan kokularını gidermek için kokuyu doğrudan zemine bırakırken, oda spreyi ünitesinin altındaki fan ise kokunun eşit olarak yayılmasını sağlıyor. Oda spreyinde üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar kullanılabilen değiştirilebilir kapsüller yer alıyor. Kullanıcılar, ECOVACS HOME uygulamasını kullanarak oda spreyini açıp kapatabiliyor ve bu sayede kullanım ömrünü uzatabiliyor.

Dakikada 480 kez titreşim yayıyor
DEEBOT T9, yeni tasarlanmış motor ve gürültüyü en aza indiren hareket yapısına sahip en yeni OZMO Pro 2.0 Elektrikli Paspaslama Sistemi ile birlikte geliyor. 3000Pa değerindeki geliştirilmiş emiş gücü de temizleme performansında çıtayı oldukça yükseltiyor. Yüksek dayanıklılığa sahip fiber cam yapısı hem sert zeminleri hem de halıları süpürürken emiş gücünü sabit tutuyor. Dakikada 480 kez yaydığı yüksek frekanslı titreşimi sayesinde performansı da oldukça artırıyor.

Tek kullanımlık paspas kullanıyor
DEEBOT T9, temizlendikten hemen sonra atılabilen tek kullanımlık bir paspas kullanıyor. Özel olarak tasarlanmış mikrofiber paspaslar suyu eşit şekilde emiyor, tozu verimli bir şekilde hapsediyor ve geride kalan su lekelerini azaltıyor. Kompozit yapısı ise paspas levhası ile zemin arasındaki sürtünmeyi artırıyor ve OZMO Pro 2.0 Elektrikli Paspas Sisteminin zemindeki en inatçı lekeleri bile etkin bir şekilde çıkarmasına yardımcı oluyor.

DEEBOT T9, lansmana özel fiyatlarıyla 10.499,00 TL üzerinden Türkiye garantisi kapsamında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"