“Güzel bir ev, güzel bir hayat” mottosuyla yaşam alanlarına özgün bir kimlik kazandıran Vivense Collection’ın yeni tasarımları konsol ve vitrinden oluşan “Simona ve Cliff” Vivense showroomlarında ve vivense.com‘da sizleri bekliyor.

Amorf şekiller rattan ile buluştu: Simona
Son zamanların stil ve tasarımlarında hit olan amorf şekiller ve rattan materyali Vivense Collection’ın Simona vitrin ve konsolunda hayat buluyor. Feminen detayların maskülen stille harmanlandığı Simona vitrin ve konsol güçlü görünüm sevenlere sesleniyor. Gelenekseli modern dokunuşla harmanlayan tasarımlarda, şıklık kadar fonksiyonellik de öne çıkıyor. Minimal ölçülere sahip tasarımlar çok yer kaplamadığı için tüm evlere uyum sağlarken, vitrin ve konsol içinde yer alan çekmece ve raflar iyi bir depolama alanı da sunuyor.

Siyah, rattan ve pirinç detaylardaki şıklık: Cliff
Trendleri takip eden nostaljiyi seven ama bu nostaljiyi lüks segmentte görmek isteyenler için tasarlanan Cliff konsol ve vitrin yuvarlak siluetiyle dikkat çekiyor. Doğallığın lüksle buluştuğu Cliff’de içki dolabı olarak tasarlanan özel bölmeler yer alıyor. Çekmece ve raflarıyla şık bir depolama alanı sunan tasarım, detaylara önem verenlerin tercihi olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"